https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون: پاسداران از من وطن‌پرست‌تر هستند

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر بار که انتخابات در ایران اسلامی برگزار می‌شود و مردم با حضور پرشور خود بار دیگر با جمهوری‌اسلامی ایران و ولایت‌فقیه تجدید پیمان می‌کنند، این برای رسانه‌های بیگانه و عناصر اپوزیسیون مانند یک سیلی است که در گوششان نواخته و آنها را از خواب و خیال و توهمات سرنگونی جمهوری‌اسلامی بیدار می‌کند.

پس از هر انتخابات است که دشمنان نظام اسلامی متوجه می‌شود پس از گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با وجود همه مشکلات در کشور، در بین ملت ایران جایگاهی ندارند و مردم به نظام اسلامی وفادار هستند.

پس از برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که با حضور حداقل ۷۳ درصد از واجدین شرایط برگزار شد و تعجب بسیاری از کارشناسان خارجی و عناصر اپوزیسیون را برانگیخت، «شهرام همایون» از مدیران تلویزیون‌های لس‌آنجلسی که از حامیان تحریم انتخابات بود و ادعا می‌کرد حداکثر ۴۰ درصد از مردم با تهدید و تطمیع در انتخابات شرکت می‌کنند، در برنامه‌اش حرف‌های جدید زد که نشان‌دهنده سخت و سنگین بودن سیلی مردم ایران به عناصر ضدانقلاب در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ بود.

«شهرام همایون» در اظهارات تأمل برانگیزی گفت: “… ما آمدیم مقابل دوربین نشستیم و گفتیم که پاسداران جنایتکار باید از تیرهای برق آویزان شوند. آیا نیستند در میان پاسداران که از من بیشتر وطنشان را دوست دارند؟! آن جوانانی که رفتند در مرز ایران (دوران دفاع مقدس) و بدنشان را فدا کردند و دست‌هایشان را گذاشتند و برگشتند، خائن بودند و شهرام همایون وطن‌پرست است؟!…”

این عنصر اپوزیسیون با قبول اینکه پاسداران انقلاب اسلامی در عمل ثابت کردند که از امثال او وطن‌پرست‌تر هستند، اظهار کرد: “… برخی نشستند و گفتند «آخوندهای خیانت‌کار و جنایتکار». آیا در میان آنها فردی نبود که با وجود اختلاف نظر انسان باشد؟ آیا ما دل همسر و فرزند و خانواده او را نلرزاندیم؟ … ما طوری عمل کردیم که پاسداران فکر کنند اگر ما روزی به ایران برگشتیم، نشانی از آنها باقی نخواهد ماند. ما مخالفانمان را با رفتار بد از خودمان ترساندیم. ما اکنون دایره را به جایی رساندیم که به آن ۲۳ میلیونی که به یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری رأی دادند لقب خائن می‌دهیم …”

همایون با اذعان به اینکه اپوزیسیون جمهوری اسلامی در سال‌های اخیر اشتباه کرده و راه را اشتباه رفته و دچار تندروی شده است، گفت: “با این رفتارها ما به جایی نمی‌رسیم و صد سال دیگر هم نمی‌توانیم با جمهوری اسلامی مبارزه مفید داشته باشیم …”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme