https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون: معترضان به کنسرت گلزار عده ‎ای دوجنسه و فاحشه بودند!!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته پیش محمد رضا گلزار بعد از ماهها تبلیغ و برای چندمین بار در یکی از سالن های بزرگ در لس آنجلس، کنسرت برگزار نمود که جنجال و حاشیه هایی را به همراه داشت.

از جمله این حاشیه های برای اذناب ضدانقلاب حضور یکی از  چهره های تلویزیونی ضدانقلاب در این کنسرت بود، که منجر به این شد که کمیته ای برای دفاع از این فرد در بین برخی زا ضدانقلابیون تشکیل شود .شبکه براندازی فرشگرد، در واکنش به برگزاری این کنسرت، بر روی صفحه فیس بوک خود نوشت:«گروهی از فعالان سیاسی برانداز مقیم لس‌آنجلس قصد دارند روز شنبه آینده (۲ نوامبر-۱۱ آبان) در مقابل محل برگزاری کنسرت سلبریتی حکومتی محمدرضا گلزار تجمع اعتراضی بر پا کنند. آن ها هم‌ چنین در این تجمع به شبکه‌ی تلویزیونی تپش (با مدیریت علی رضا امیرقاسمی) و دیگر تبلیغ‌کنندگان کنسرت گلزار در لس‌آنجلس اعتراض خواهند کرد. محمد رضا گلزار که از رانت‌های حکومتی برخوردار است، چندین بار در مصاحبه‌‌ها و اظهارنظرهای خود از قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه و تروریست‌های تحت امر او تمجید و حمایت کرده است.بایکوت سلبریتی‌های حکومتی و حمایت از هنرمندان و ورزشکاران مردمی، یکی از بندهای کارزار بزرگ نافرمانی مدنی پشت به دشمن رو به میهن است.»

اما در روز برگزاری کنسرت آن چه گروهگ سلطنت طلب فرشگرد آنان را «گروهی از فعالان سیاسی برانداز مقیم لس‌آنجلس» معرفی کرده بود، با استفاده از فناوری روز و بهره از لایو فیس بوک، به مدت ۴ ساعت «تجمع اعتراضی» خود در مقابل کنسرت گلزار در لس آنجلس را، رسانه ای کردند، آنان به شرکت کنندگان در این کنسرت، بد و بیراه می گفتند، تا آن که تقرییا در انتهای این لایو، با دیدن زینا تهرانی، از چهره های تلویزیونی در لس آنجلس، که در تلویزیون کانال یک شهرام همایون برنامه هفتگی دارد، او را متهم به شرکت در کنسرت گلزار کردند.

از آن جا که شهرام همایون، علیه این کنسرت موضع گرفته بود، و تلویزیونش نیز خود را برانداز معرفی می کند، این موضوع جنجال آفرین شد. بعد از آن بود که بسیاری از ضدانقلاب مقیم لس آنجلس و طرفداران سلطنت شهرام همایون و زینا تهرانی را افرادی منافق صفت دانستند که هم از توبره می خورند و هم از آخور.

شهرام همایون در اولین برنامه خود پس از برگزاری کنسرت گلزار، با حضور زینا تهرانی؛ یکی از آن «فعالان سیاسی برانداز مقیم لس‌آنجلس»،که در «تجمع اعتراضی»علیه گلزار شرکت کرده بود را، بدون ذکر نام، از کارکنان پیشین تلویزیون خود معرفی کرد، که به علت «سرقت پسورد تلگرام کانال یک فرار کرده از تلویزیون»، و به گفته همایون، «پیش پلیس پرونده ای» علیه او تشکیل شده است.

شهرام همایون در عین حال، آنانی را که فرشگرد «گروهی از فعالان سیاسی برانداز مقیم لس‌آنجلس» معرفی کرده بود،«ترفندی از سوی نظام اسلامی» دانست، که «آدم های بسیار با سطح نازل صادر کرده، با نقاب مخالفین، با نقاب اپوزیسیون»،و «پروژه تخریب شاهزاده رضا پهلوی را، از راه حمایت از او» کلید زده اند.

شهرام همایون با بیان این که،«با یک موج جدیدی از نفوذی ها، در لباس طرفداری از نظام سلطنت روبرو هستیم»، گفت:«از طرف یک کسانی از اطرافیان شاهزاده حمایت می شوند، متاسفانه.متاسفم که این حرف را بزنم، متاسفانه امثال نادر صدیقی ها، این گروه ها را حمایت می کنند و منتصب اش می کنند به شاهزاده … این ها از بغل دست شاهزاده دارند دستور می گیرند، و حمایت می شوند … این ها به سرکردگی آدمی به نام نادر صدیقی، که متاسفانه از اطرافیان نزدیک شاهزاده هم هستند.»

همایون در حالی مدعی شد که،«نفوذی ها از طرف یک کسانی از اطرافیان نزدیک شاهزاده حمایت می شوند» و «نادر صدیقی» را در این راستا متهم کرد، که در مورد این اتهام بزرگ سندی ارائه نداد، تنها گفت،«من مدارکی دارم برای این موضوع، که اگر لازم باشد، خواهم آورد»

لازم به یادآوریست، که نادر صدیقی سوای پیشینه کار تلویزیونی پیشین از انقلاب در ایران، در خارج از کشور و در لس آنجلس نیز در رسانه های مختلف از جمله رادیو صدای ملی ایران، مجله جوانان و البته تلویزیون خود شهرام همایون کار کرده است، و تقرییا ۱۰ سال نیز با رادیو فردا همکاری داشته است. وی در فتنه ۸۸ رابط بسیاری از سران فتنه گران به بنیاد جرج سروس بود که کیان تاج بخش از دستگیر شدگان فتنه بارها اعتراف نمود که در دفترش رفت و آمد داشته و با وی در هماهنگی کامل بوده است وی بعد از انتخابات ۸۸ از ایران فرار کرد و هیچگاه به ایران بازنگشت.

در نزدیکی صدیقی به خاندان پهلوی همین بس، که در مراسم یادبود علیرضا پهلوی که از سوی خانواده او، در بهمن ۱۳۸۹/ ژانویه ۲۰۱۱ برگزار شد، نادر صدیقی گرداننده آن مراسم بود.صدیقی هم چنین در جریان نخستین نشست خبری در «پروژه ققنوس ایران» در واشنگتن، اسفند ۱۳۹۷/ فوریه ۲۰۱۹ برگزار شد،کنار رضا پهلوی نشسته بود.

شهرام همایون که در روزهای اخیر بارها مورد نقد قرار گرفته و متهم به دورویی شده و حتی سایت امپراتوری دروغ را هم از فحاشی های خود بی نصیب نگذاشته است در حالی که مرتب، با تاکید بر اظهارات رضا پهلوی، توهین کردن را محکوم می کرد، و اقدامات «گروهی از فعالان سیاسی برانداز مقیم لس‌آنجلس» در «تجمع اعتراضی» علیه کنسرت محمد رضا گلزار را زیر سئوال می برد، آنان را «دو جنسیتی»، و «سکینه خانمی که ۲ روز از ایران آمده، و بغل هر کس و ناکسی خوابیده» معرفی کرد، و گلزار را «پسر جوئلّق»نامید که برای پول درو کردن به لوس آنجلس آمده است.

با وجود آن که از حضور دائم گلزار در لس آنجلس، بیش از ۱۰ سال می گذرد، و اگر او شهروند (سیتیزن آمریکا) نباشد،کارت اقامت دائم آمریکا (گرین کارت) را حتما دارد،همایون به دولت ترامپ به علت دادن ویزا به او حمله کرد.

شهرام همایون دوبار نیز،عملکرد سایت «مردم ریپورت» را زیر سئوال برد و زینا تهرانی هم تهدید کرد، که «بسیار بد نوشته، من فکر کنم، ایشان را هم باید دنبال بگیرم». یاد آور می شویم که سایت «مردم ریپورت» مانند همیشه کاری حرفه ای ارائه داد.حکایت کنسرت گلزار را که از روز نخست پیگیری کرد، در روز موعد، هم لینک خبر مربوط به کنسرت را گذاشت، هم «تجمع اعتراضی» در مقابل کنسرت گلزار را، و هم واکنش زینا تهرانی را منعکس نمود

زینا تهرانی که پیشینه کار رسانه ای ندارد، و به برکت ظهور تلویزیون های ماهواره ای، در دوران بازنشستگی، با خرید ساعت برنامه، خود را «خبرنگار و مجری مسائل سیاسی» معرفی می کند، و در آشفته بازار لس آنجلس، «برنامه ساز» شده است، خطاب به آنان که او را متهم به شرکت در کنسرت گلزار کردند،در اولین برنامه شهرام همایون، پس از برگزاری کنسرت گلزار، گفت:«من همه تون را شناسایی کردم .یک مافیای بزرگ. یکی در ترکیه است، که به شما دستور می دهد … تمام را شناسایی کردم، می شناسم. اگر بخواهید همه را می گذارم روی تلویزیون.همه را به شما نشان می دهم.».به گفته «خبرنگار و مجری مسائل سیاسی» تلویزیون شهرام همایون، رئیس این «مافیای بزرگ» در تهران است.

در همین راستا، شهرام همایون از تشکیل «کمیته ای» به نفع زینا تهرانی خبر داد، که به همراه «رخسان گنجی ،حسین حقیقی، اردوان مفید، رایزنان حزب مشروطه ایران و فواد پاشایی و خسرو بیت اللهی تشکیل شده اند.که قرار است با دیگر سلنت طلبان امثال فرشگرد که نام شاهزاده را بدنام نموده اند مبارزه کنند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme