https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون: محمدرضا پهلوی نخستین تجزیه‌طلب ایران بود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغایالات متحده از سال‌ها پیش با سرمایه‌گذاری بر روی افراد مشخصی در اپوزیسیون بارها تلاش کرده دست به تجزیه ایران بزند که شامل افرادی مانند علیرضا نوری‌زاده، عبدالله مهتدی، رضا پهلوی، مصطفی هجری، کریم عبدیان و رضا حسین‌بر است.

در این راستا افرادی در میان اپوزیسیون امثال افرادی مانند شهرام همایون بودند که علی‌رغم مخالفت با حکومت ایران حاضر به تجزیه ایران نبودند که البته در عمل چنین مشاهده نمی‌شود.

در این راستا فرامرز دادرس، از اعضای گارد شاهنشاهی رژیم پهلوی و فعال ضدانقلاب در صفحه فیس‌بوک خود با انتشار ویدئویی با نشان دادن مواضع شهرام همایون به وی حمله کرد.

شهرام همایون مجری و مدیر شبکه کانال یک در یکی از برنامه‌های خود گفت: اولین کسی که اقدام کرد ایران به صورت فدرال (تجزیه) اداره شود شخص محمدرضا پهلوی بود.

برای نمونه در یکی از برنامه‌های تلویزیون «کانال یک» عناصری از گروهک تروریستی پژاک حضور یافتند که علنا و به صراحت از تجزیه ایران صحبت به میان آوردند.

دانلود

یکی دیگر از گروه‌هایی که با این تروریست‌ها ارتباط عمیقی دارد سلطنت‌طلبان به ویژه رضا پهلوی است. در خرداد سال گذشته علیرضا نوری‌زاده مدیر تلویزیون ایران فردا و مدیر کنفرانس دانشگاه جرج واشنگتن که جمعی از تجزیه‌طلبان را گرد هم آورده بود و حواشی بسیار زیادی هم داشت، ویدئویی از خود منتشر کرد که در این ویدئو اعتراف می‌کند یک روز قبل از کنفرانس در واشنگتن گفتگویی بین رضا پهلوی و عبدالله مهتدی و مصطفی هجری دو تن از سرکردگان گروهک‌های تروریستی کومله و دموکرات صورت گرفت و در این ملاقات صمیمانه این دو تن به رضا پهلوی قول دادند که در صورت همراهی وی با این گروهک‌ها حاضرند به ایران حمله مسلحانه کنند و تا مناطقی مثل پاوه رضا پهلوی را همراهی کنند و پس از آن حکومت را در اختیار رضا پهلوی قرار دهند.

اسفند ماه سال گذشته نیز در برنامه‌ای در تلویزیون ایران فردا، رضا حسین‌بر از رهبران تروریست‌های بلوچ در لندن در مصاحبه با نوری‌زاده گفت که اخیراً تمامی گروه‌های تروریست و قومیتی که قائل به تجزیه ایران هستند در یک کنفرانسی در لندن دور هم جمع شده‌اند و همگی به این نتیجه رسیده‌اند که تنها با حضور و همراهی رضا پهلوی می‌توانند مبارزات آزادی خواهانه خود را پیش ببرند و در غیر این صورت هیچ گروه و تشکیلاتی در ایران و یا خارج از آن موفقیتی نخواهد داشت. ظاهراً در این میان گروهک‌هایی مثل کومله و دموکرات هم حضور داشته و در اتحاد با رضا پهلوی اصرار به خرج داده‌اند.

نتایج برنامه‌های تلویزیونی شهرام همایون و دیدارهای رضا پهلوی در ماه‌های اخیر تنها این نکته را به ذهن متبادر می‌سازد که این عناصر فقط و فقط تنها به دنبال تجزیه ایران هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme