https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون: قرآن بخوانید!!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» با نام اصلی «امیرحمید همایون» متولد ۱۳۳۴ در تهران است. وی پیش از انقلاب از طریق پسر عمویش یعنی «داریوش همایون» وارد حزب ضدملی رستاخیز شد و در این حزب دولت‌ساخته رژیم پهلوی فعالیت کرد، تا آنکه پس از انقلاب اسلامی به دلیل ارتباط با سفارت‍خانه آمریکا مدتی به زندان افتاد.

«شهرام همایون» پس از آزادی از زندان، دست از اقدامات غیرقانونی برنداشت و در سال ۱۳۷۲ با پوشش یک شرکت صادرات-واردات و صدور چندین چک بلامحل در مجموع به ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان اقدام به خرید و فروش از تجار تهران، کاشان و قم نمود و پیش از موعد وصول چک‌ها از کشور متواری گردید. وی پس از این کلاهبرداری، توانست به‌دلیل داشتن سابقه بازداشت در دهه ۶۰ ، از دولت آمریکا پناهندگی سیاسی بگیرد و با آن پول‌های بادآورده بعدها شبکه ضدانقلاب «کانال یک» را در لس‌آنجلس تاسیس نماید. دلیل فرار «شهرام همایون» از ایران در سال ۱۳۷۲ بر اساس اسناد و تایید محاکم قضایی، کلاه‌برداری از شرکایش بوده و حتی پلیس بین‌الملل (اینترپل) هم آن را تایید کرده و تعت‌تعقیب این نهاد بین‌المللی بود. هرچند با حمایت‌های دولتِ فدرال و ایالتی آمریکا در طول سال‌های اخیر توانسته از چنگال عدالت فرار کند و پلیس آمریکا هم از او حمایت نمود.

«شهرام همایون» که اکنون حتی در بین لس‌انجلسی‌ها به کلاه‌برداری و کاسبی معروف است، پس از فرار به آمریکا رسماً از دین اسلام خارج شد. وی در مصاحبه‌ای با بیان اینکه شبکه تلویزیونی‌اش موفق‌ترین شبکه در بین شبکه‌های فارسی‌زبان خارج‌نشین است، اذعان کرد: “من تاجرم! اشکلی داره ؟؟ اشکالی دارد در بین اینهمه تلویزیون، ما هم با تلویزیون تجارت کنیم؟ عیبش چی است؟ …”

انحرافات اخلاقی و اعتقادی وی تا جایی پیش رفت که در یکی از برنامه‌هایش با اشاره به موضوع زندگی پس از مرگ و اینکه انسان پس از مرگ نمی‌میرد، گفت: “… جسم انسان پس از مرگ تغییر شکل می‌دهد و به چیزهایی مانند هویج (!) تبدیل می‌شود … روح انسان پس از مرگ، از طریق بدنی دیگر به زندگی خود ادامه می‌دهد!!”

همایون در سالهای حضورش در لس‌آنجلس و تلویزیون خودش، بارها به مقدسات اسلامی توهین کرد. برای نمونه او چند سال پیش در یکی از برنامه‌هایش با زیرسوال بردن اصل توحید، گفت: “خدا نتیجه میلیون‌ها میلیارد تیلیاردهایی است که یا انسان کشفش کرده یا نکرده … خدا را بشر آفریده … اگر معتقد شدیم که خدا قادر مطلق است، آنجا زمان بیچارگی ما است … بیشتر جنایت‌ها از طرف افرادی انجام می‌شود که باورمند به وجود خدا هستند! … این خدا ستودنی نیست و من مسلمان نیستم …”

حال، با آنکه «شهرام همایون» بارها و بارها انحرافات اخلاقی و عقیدتی خود را ثابت کرده و به صراحت خود را فردی مخالف ارزش‌های اسلامی دانسته، اما این روزها کارش به جایی رسیده که برخلاف ادعاهای سابقش، برای امرار معاش و سرپا نگه‌داشتن تلویزیونش، به فروش قرآن روی آورده است!!! این کلاه‌بردار فراری، در یکی از برنامه‌های اخیرش برای کسب سود مادی و برخلاف اعتقادات سابقش، به فروش قرآن گویا دست زده است. وی که دیده از طرفی کسی وسایل بنجل و تقلبی‌اش را نمی‌خرد و از طرف دیگر مخاطبان کتاب‌های غیردینی حتی در بین ایرانیان خارج‌نشین کاهش یافته، تنها برای کسب سود مادی بیشتر و با آگاهی به حضور گسترده ایرانیان معتقد و مذهبی در خارج از کشور، دست به فروش قرآن گویا زده تا از طریق بتواند کاهش درآمد خود را جبران کند.

«شهرام همایون» را می‌توان نمونه سلطنت‌طلبانِ کاسبی دانست که حاضرند برای کسب منافع مادی خود، بر اعتقادات و حرف‌های سابق خود خط کشیده و در راه بدست آوردن سود بیشتر، حتی به فروش قرآن دست زده و برخلاف پیشین که به قرآن کتاب به عنوان کتاب مقدس بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان توهین می‌کردند، اکنون مخاطبینشان را به خواندن قرآن دعوت کنند!!

 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme