https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون: طرفداران محمدرضا پهلوی قلابی هستند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاین روزها در میان محافل سلطنت‌طلبان صدای اعتراض و درگیری بیشتری موج می‌زند.

شهرام همایون مجری و مدیر شبکه «کانال یک» در یکی از برنامه‌های تلویزیونی خود از ایرانیان مقیم آمریکا و دیگر کشورها انتقادات شدیدی به میان آورد.

وی با اشاره به اینکه طرفداران محمدرضا پهلوی قلابی و اهل شعار هستند، گفت: در مراسم عزاداری ایرانی‌ها برای امام حسین (ع) تعداد بسیار زیادی در روز عاشورا در خیابان‌های آمریکا عزاداری می‌کنند.

همایون که هدف اصلی سخنانش جلب توجه برای ثبت‌نام بیشتر افراد برای حضور در سر قبر محمدرضا پهلوی در مصر بود تا از این راه بتواند پول بیشتری به حساب خود ریخته باشد، گفت: اگر می‌توانید مانند ایرانی‌های عزادار روز عاشورا باشید و حضور خودتان را در قاهره نشان دهید.

مجری شبکه «کانال یک» که از حضور کم‌رنگ ایرانیان خارج از کشور دل‌سرد شده است، سعی کرد با کلمات و جملات فریبنده و مقایسه حضور ایرانیان در کنسرت برخی از خواننده‌های لس‌آنجلسی با مراسم سال‌مرگ محمدرضا پهلوی تعداد اندک افراد شرکت‌کننده در سفر به مصر را افزایش دهد. سفری که حتی در سال‌های گذشته خود فرزندان محمدرضا پهلوی نیز در آن حضور پیدا نکرده‌اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme