https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون: دست‌های پشت‌پرده «ربع پهلوی»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» که چند روز پیش گفته بود روز پنجشنبه (۲۱ خرداد) آخرین حضور او در تلویزیون «کانال یک» به عنوان مجری خواهد بود و با اذعان به شرایط اقتصادی بسیار نامناسب این تلویزیون لس‌‌آنجلسی، گفت: “بزرگترین مشکل کانال یک برای سودآوری شخص من و برنامه آخرین لحظه است. این برنامه باعث شده که تلویزیون نتواند از مجراهای طبیعی خود درآمد کسب کند و چند وقت است این موضوع را فهمیدم …”

با این حال، وی در آخرین حضور خود در تلویزیون «کانال یک»، دلیل حقیقی خداحافطی خود از اجرای برنامه را موضوعی دیگر و دست‌های پشت‌پرده عنوان کرد.

«شهرام همایون» ضمن تعریف و تمجید از خود و فعالیت‌هایش، گفت: “شخصی مثل «مسعود صدر» (مجری تلویزیون لس‌آنجلسی پارس) توسط من برای اولین بار جلوی دوربین آمد …”

وی با اشاره به وجود افراد فاسد و دست‌های پیشت‌پرده در اطراف «ربع پهلوی»، تصریح کرد: “مسعود صدر که یکی از حامیان همیشگی خاندان پهلوی بود، چندوقت پیش به صف منتقدین شاهزاده پیوست … فرامرز فروزنده که از حامیان و از افراد جمع‌کننده کمک‌های مالی بود، با او آنگونه برخورد شد و از تلویزیون «اندیشه» به‌سبب انتقاد از شاهزاده (ربع پهلوی) اخراج شد … یا فواد پاشایی دبیرکل حزب مشروطه که عمری زیر علم پهلوی سینه زندند، با اون بسیار بد رفتار شد …”

«شهرام همایون» با بیان اینکه با وضعیت موجود، برایم مسلم شد قربانی بعدی من هستم، گفت: “دیروز نامه‌ای به دفتر شاهزاده (ربع پهلوی) نوشتم و گفتم پیش از آخرین برنامه منتظر پاسخ شاهزاده هستم، اما جوابی نیامد …”

«شهرام همایون» در روزهای اخیر انتقاداتی علیه «ربع پهلوی» به‌سبب عملکرد ضعیف او، عنوان کرده بود و به‌نظر می‌رسد حذف رسانه‌ای همایون با درگیری او با «ربع پهلوی» و قطع کمک‌های پهلوی‌ها مرتبط باشد. چند روز پیش نیز «فرامرز فروزنده» مجری شبکه لس‌آنجلسی «اندیشه» به‌سبب انتقاد از «ربع پهلوی» از این تلویزیون اخراج شده بود.

وی گفت به ادعای اطرافیان شاهزاده (ربع پهلوی) تنها رسانه مورد تایید وی تلویزیون «افق‌ایران» است. «شهرام همایون» با دلخوری از این موضوع، یکی از دلایل خداحافظی خود از تلویزیون «کانال یک» را تبعیض «ربع پهلوی» در قبال دیگر رسانه‌های سلطنت‌طلب عنوان کرد. او همچنین دست‌های پشت‌پرده در تلویزیون «افق ایران» به‌عنوان تنها تلویزیون مورد تایید «ربع پهلوی» را علت این ماجرا دانست.

«شهرام همایون» که سعی می‌کرد زاویه و اختلافات عمیق خود با «ربع پهلوی» را پنهان کند، افزود: “برای من عجیب است که شاهزاده (ربع پهلوی) از رسانه خود خبر ندارد که چه در آن روی می‌دهد … بسیار حرف دارم، اما کاری نمی‌کنم و حرفی نمی‌زنم که جمهوری اسلامی خوشحال شود”. وی تصریح کرد برخی در بین اطرافیان «ربع پهلوی» از خداحافظی او خوشحال شده‌اند.

شهرام همایون

شهرام همایون

«شهرام همایون» در اواخر آخرین برنامه خود، به هر شیوه‌ای دست زد تا مخاطبین تلویزیون «کانال یک» را به ارسال کمک‌های دلاری راضی کند. وی حتی با جاری‌کردن اشک‌های تصنعی و اشاره به بیماری پدرش، سعی نمود احساسات مخاطبین را تحت‌تاثیر قرار دهد، تا با ارسال کمک‌های دلاری مانع از تعطیلی برنامه «آخرین لحظه» شوند.

گفتنی است، «شهرام همایون» که در سالهای ابتدایی دهه ۷۰ خورشیدی به‌دلیل کلاه‌برداری و صدور چک بی‌محل از کشور گریخت، پس از تاسیس تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» از طریق پول‌های بادآورده و دزدی، در چهره یک اپوزسیون جمهوری اسلامی‌و حامی‌خاندان پهلوی ظاهر شد. البته وی برای ایجاد پرستیژ در بین دیگر ضدانقلاب‌ها دلیل فرار خود را مبارزات سیاسی عنوان کرده بود.

«شهرام همایون» در حالی از فعالیت‌های سیاسی و خرابکارانه علیه جمهوری اسلامی در ایام سالگرد انتخابات سال ۸۸ و اغتشاشات پس از آن ناامید شده که گویا به‌نظر می‌رسد اکنون فعالیت‌های تجاری و اقتصادی خود را به فعالیت‌های سیاسی ترجیه می‌دهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme