https://telegram.me/empireoflies

«شهرام همایون» در چند قدمی مرگ

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حدود دو سال پیش بود که «شهرام همایون» سلطنت‌طلب مقیم آمریکا از ابتلای خود به بیماری سختی سخن گفت که کارش را به بیمارستان کشاند. البته او از اینکه به چه بیماری مبتلا است سخن نگفت. در آن زمان «امپراتوری دروغ» اعلام کرد که همایون به بیماری‌های مختلف ازجمله سرطان روده مبتلا است و بعید است تا چند سال آینده زنده باشد.

حال پس از چند سال، «شهرام همایون» بار دیگر راهی بیمارستان شد و به اذعان خودش معلوم است که وضعیت جسمانی‌اش بدتر شده و بیماری‌اش گسترش یافته است. وی پس از مرخصی از بیمارستان در صفحه شخصی خود نوشت: “… راستش شش سالی است که با بیماری سختی، حداقل بخاطر عوارضش دست بگریبانم. بهتر است بنویسم جان در گریبانم. در یکی دو سال اول، انکارش میکردم. تا اینکه دوست دانشمندم «دکتر فروغی» در جریان قرار گرفت. داستان از این قرار بود‌ که یک روز ایشان سر زده به استودیو آمد و دید در هنگام پخش برنامه ، زمان آگهی‌ها ، از درد روی زمین دراز کشیده‌ام. پی گرفت و سماجت کرد و مجبور شدم به پزشک مراجعه کنم. رفتن به مطب پزشک‌همان شد که متوجه شدم در همه سالهای انکار، بیماری‌های گوناگونی، سراسر بدنم را علیل کرده. از سنگ کلیه یک سانت و نیمی بگیر تا پاره شده هر دو هرنیای چپ و راست. از دیسک کمر وحشتناک و فاصله‌های حیرت‌انگیز بین مهره‌های کمر بگیرید تا پولیپ روده و بدترینش تومور در روده که بعد از عمل گفتند هرکدام به اندازه یک گردو بوده. این آخری از همه بدتر بود چون باعث اختلال در دستگاه گوارش میشد و بدتر اینکه ظاهرا موروثی است و حداقل سه دایی من درست در همین سن و سال امروز من، در اثر ابتلا به این بیماری درگذشتند …

این سلطنت‌طلب فراری که پیشتر گفته بود تا قبل از سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی قصد مردن ندارد، در ادامه نوشت: “حالت اصلا خوب نیست … پزشکان می‌گویند استرس دارو را بی‌اثر می‌کند…”

اکنون به نظر می‌رسد پیش‌بینی «امپراتوری دروغ» درباره بیماری همایون محقق شده و بعید است او مدت زیادی نده باشد و آرزوی خود یعنی سرنگونی جمهوری‌اسلامی را ببیند. گویا او هم مانند اسلاف خود می‌میرد و خوراک مار و عقرب می‌شود و جمهوری‌اسلامی باز هم پابرجا می‌ماند.

گفتنی است، «شهرام همایون» با نام اصلی «امیرحمید همایون» یکی از مجریان و مدیران شبکه‌های ماهواره‌ای لس‌آنجلسی و مخالف جمهوری‌اسلامی است. وی که متولد ۱۳۳۴ در تهران است، پیش از انقلاب‌اسلامی از طریق پسر عمویش یعنی «داریوش همایون» وارد حزب ضدملی رستاخیز شد و در این حزب دولت‌ساخته رژیم پهلوی فعالیت کرد، تا آنکه پس از انقلاب اسلامی به دلیل ارتباط با سفارت‍خانه آمریکا مدتی به زندان افتاد.

«شهرام همایون» پس از آزادی از زندان، دست از اقدامات غیرقانونی برنداشت و در سال ۱۳۷۲ با پوشش یک شرکت صادرات-واردات و صدور چندین چک بلامحل در مجموع به ارزشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان اقدام به خرید و فروش از تجار نمود و پیش از موعد وصول چک‌ها از کشور متواری گردید. وی پس از این کلاهبرداری، توانست به‌دلیل داشتن سابقه بازداشت در دهه ۶۰ ، از دولت آمریکا پناهندگی سیاسی بگیرد و با آن پول‌های بادآورده بعدها شبکه ضدانقلاب «کانال یک» را در لس‌آنجلس تاسیس نماید. دلیل فرار «شهرام همایون» از ایران در سال ۱۳۷۲ بر اساس اسناد و تایید محاکم قضایی، کلاه‌برداری از شرکایش بوده و حتی پلیس بین‌الملل (اینترپل) هم آن را تایید کرده و تهت تعقیب این نهاد بین‌المللی بود. هرچند با حمایت‌های دولت آمریکا در طول سال‌های اخیر توانسته از چنگال عدالت فرار کند و پلیس آمریکا هم از او حمایت نمود.

همایون که حتی در بین لس‌انجلسی‌ها به کلاه‌برداری و کاسبی معروف است، پس از فرار به آمریکا رسماً از دین اسلام خارج شد. وی در مصاحبه‌ای با بیان اینکه شبکه تلویزیونی‌اش موفق‌ترین شبکه در بین شبکه‌های فارسی‌زبان خارج‌نشین است، اذعان کرد: “من تاجرم! اشکلی داره؟؟ اشکالی دارد در بین اینهمه تلویزیون، ما هم با تلویزیون تجارت کنیم؟ عیبش چی است؟ …”

انتهای متن/

حدود دو سال پیش بود که «شهرام همایون» سلطنت‌طلب مقیم آمریکا از ابتلای خود به بیماری سختی سخن گفت که کارش را به بیمارستان کشاند. البته او از اینکه به چه بیماری مبتلا است سخن نگفت. در آن زمان «امپراتوری دروغ» اعلام کرد که همایون به بیماری‌های مختلف ازجمله سرطان روده مبتلا است و بعید است تا چند سال آینده زنده باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.58 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme