https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون خطاب به نوری زاده: برو تست اعتیاد بده!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و مدیر شبکه ضدانقلاب «کانال یک» که همواره منتظر فرصتی برای تخریب چهره و ضایع‌کردن هریک از رقبای رسانه‌ای خود است و البته اکثراً با پاسخ آنها مواجه می‌شود،در آخرین موضع گیری بر علیه رقبای رسانه ای خود خطاب به علیرضا نوری زاده مدیر تلویزیون ایران فردا گفته افرادی مثل نوری زاده که در خصوص همایش پاسارگاد و شعار هایی که در آنجا بر علیه برخی قومیت ها داده شده اظهاراتی کرده اند باید خجالت بکشند.

همایون در حالی که به شدت از حرف های نوری زاده عصبانی بود بدون اسم آوردن از وی گفت تمام افرادی که در رسانه های ضد انقلاب فعالیت می کنند باید تست اعتیاد بدهند چون تمامی حرفهایشان ناشی از نأشگی یا خماری است.

وی هم چنین خطاب به نوری زاده این عنصر وابسته به آل سعود که همواره خود را وابسته به حاکمان سعودی می داند گفته شمایی که در یک دست لیوان شراب و در دست دیگر بافور برای استعمال تریاک دارید حق اظهار نظر کردن در خصوص افرادی که در پاسارگاد شعار بر علیه عرب ها داده اند ندارید.

همایون در ادامه به نوری زاده و دیگر کارکنان تلویزیون های ماهواره ای که ادعای وطن پرستی دارند می گوید چرا زمانی که عربستان در خصوص جزایر سه گانه و نام جعلی خلیج ع ر ب ی حرف می زند و برخی ها مصاحبه می کند شما غیرتی نمی شوید ولی وقتی چند نفر در پاسارگاد شعار می دهند فریاد قومیت گرایی سر می دهید و خواهان محکومیت این افراد هستید؟

همایون در حالی که بسیاری از حرف های خود را در جلوی دوربین سانسور می کرد گفت آن امام جمعه ای که در تریبون نماز جمعه از نام خلیج فارس حمایت می کند به مجریان شبکه های ضد انقلاب که بر علیه تجمع پاسارگاد حرف می زنند شرف دارد و این افراد باید شرم کنند.

لازم به ذکر است که این دو مجری شبکه های ضد انقلاب بار ها یکدیگر را در جلوی دوربین شبکه های خود مورد اهانت و توهین های زننده قرار داده اند مثلا در یک مورد در سال گذشته پس از تجاوز ماموران سعودی در فرودگاه جده به دو نوجوان ایرانی علیرضا نوری زاده در پی تکذیب این خبر بر آمد و در ادامه شهرام همایون خطاب به نوری زاده گفته بود دولت عربستان‌سعودی این تجاوز را تکذیب نکرده، اما برخی شبکه‌های ضدانقلاب آن را تکذیب می‌کنند!

بعد از این جارو جنجال ها این دو یکدیگر را به کاسب کاری متهم نمودند و همایون خطاب به نوری زاده گفته بود که از عربستان سعودی بار ها پول دریافت کرده تا این سخنان سخیف را بر علیه ایران بزند.

جنگ و جدال های ضد انقلاب از سال ها پیش که شبکه های لس آنجلسی تاسیس شدند تا به امروز ادامه داشته و از آنجایی که هر کدام از این شبکه ها از منبع خاصی تغذیه می شوند در جلب حمایت سرمایه داران و کشور های مرتجع دائما پاچه یکدیگر را می گیرند تا بتوانند اربابان یکدیگر را به چنگ آورند.

برگرفته از ویدئوی رصد تی وی

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme