https://telegram.me/empireoflies

«شهرام همایون» با تیپا اخراج شد!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» یکی از عناصر سلطنت‌طلب قدیمی است که پس از کلاه‌برداری و فرار از ایران، به بهانه مبارزه با حکومت ایران توانست به آمریکا مهاجرت کند و تلویزیون «کانال یک» را تاسیس کند. وی که زمانی خود را یکی از مهمترین عناصر اپوزیسیون حکومت جمهوری‌اسلامی می‌دانست و حتی جنبشی موسوم به «ما هستیم» را تاسیس کرده بود، این روزها کارش به جایی رسید که مجبور شد تلویزیونش را تعطیل کند و اعلام نماید که برای همیشه از مخاطبینش خداحافظی می‌کند.

این بی‌آبرویی همایون تنها به تعطیلی تلویزیونش ختم نشد، بلکه چند روز بعد برخی رسانه‌ها اعلام کردند که یکی از دلایل تعطیلی تلویزیون «کانال یک»، کلاه‌برداری همایون از مخاطبانش بود که سبب شده حساب بانکی‌اش مسدود شود و نه بتواند پولی دریافت کند و نه قرض‌هایش را پرداخت نماید. اما این پایان ماجرا نبود. پس از رسوایی اخیر همایون که منجر به تعطیلی تلویزیونش شد، خبر رسید که «جنبش ماهستیم» که خود همایون موسسش بود، او را از شورای مرکزی اخراج کرده و حتی نزدیکترین افراد به این سلطنت‌طلب فراری هم دیگر نتوانستند شرم همنشینی با او را تحمل کنند.

البته این نخستین بار نیست که سرنوشت عناصر اپوزیسیون به اینجور جاها ختم می‌شود. «ربع پهلوی» آخرین بازمانده خاندان در آستانه انقراض پهلوی هم چندی پیش پس از ناکامی در رهبری اپوزیسیون و شورای موسوم به «شورای ملی ایران» (شورای سلطنت)، ابتدا از تلویزیون سلطنت‌طلب «افق ایران» کنار کشید و چند روز بعد مجبور شد از ریاست این شورا استعفا دهد. مدتی نگذشت که «شهرام همایون» هم ابتدا تلویزیونش را تعطیل کرد و سپس از مدتی از جنبشی که خودش تاسیسش کرده بود، با تیپا اخراج شد!

دیگر رسانه‌های سلطنت‌طلب هم وضعیت خوبی ندارند. یک روز تلویزیون «اندیشه» تعطیل می‌شود و دو روز بعد دوباره فعال؛ و معلوم نیست تا یک ماه دیگر بتواند به فعالیتش ادامه دهد یا خیر. تلویزیون تندروی «ایران آریایی» هم که سالهاست با بخور نمیرهای کمک دوستان صهیونیسش زنده است، اعلام کرده هر چه سریعتر پول برسانید که دیگه داریم می‌میریم!

به نظر می‌رسد، کسانی که بیش از همه خواهان براندازی و مبارزه تا آخرین قطره خون با حکومت مستقر در ایران بودند و می‌خواستند یک شبه به ایران لشکر بکشند و جشن آزادی در میدان آزادی بگیرند، یکی پس از دیگری کیش و مات می‌شوند؛ و این است سرنوشت اپوزیسیون که قطعا برای دیگران هم تکرار می‌شود.

 

انتهای متن/

«شهرام همایون» یکی از عناصر سلطنت‌طلب قدیمی است که پس از کلاه‌برداری و فرار از ایران، به بهانه مبارزه با حکومت ایران توانست به آمریکا مهاجرت کند و تلویزیون «کانال یک» را تاسیس کند. وی که زمانی خود را یکی از مهمترین عناصر اپوزیسیون حکومت جمهوری‌اسلامی می‌دانست و حتی جنبشی موسوم به «ما هستیم» را تاسیس کرده بود، این روزها کارش به جایی رسید که مجبور شد تلویزیونش را تعطیل کند و اعلام نماید که برای همیشه از مخاطبینش خداحافظی می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme