https://telegram.me/empireoflies

«شهرام همایون» از دوستی خاله خرسه اطرافیان «ربع پهلوی» گفت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» مدیر و مجری شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» یکی از عناصر اپوزیسیون است که خود را حمای فرهنگ و تمدن کهن ایران می‌داند. این کلاه‌بردار که در دهه ۷۰ به‌سبب صدور چک بی‌محل و فریب شرکایش، مجبور به فرار از ایران شد و پس از رفتن به آمریکا، بهترین راه کاسبی را در تاسیس شبکه ماهواره‌ای دید، از راه تبلیغ باستان‌گرایی و حمایت از شاهان و خاندان پهلوی، به دنبال جذب مخاطب از بین سلطنت‌طلبان است.

وی در یکی از برنامه‌های اخیرش با تکرار چند باره کلمه «آلترناتیو» (Alternative)، برای جلب نظر «ربع پهلوی»، چندین بار گفت که شازده ناکام پهلوی تنها و بهترین آلترناتیو (جایگزین) برای دوران پس از جمهوری‌اسلامی است!

اینگونه عناصر اپوزیسیون که خود را حامی زبان و فرهنگ ایرانی می‌دانند، زمانی که فردی در ایران در سخنانش از برخی کلمات عربی و شبه‌عربی استفاده کند، او را به عرب‌زده و غیرایرانی بودن متهم می‌کنند، اما زمانی که خودشان مانند نقل و نبات از کلمات بیگانه و غربی استفاده می‌نمایند، اشکالی ندارد و حتی نشانه فرهنگ و سواد آنها هم هست!!

«شهرام همایون» در یکی از برنامه‌های اخیرش با بیان اینکه هنوز از برخی اقدامات شاهزاده (ربع پهلوی) ناراحت است، اما گفت که او را تنها جایگزین برای دوران پس از سرنگونی جمهوری‌اسلامی می‌داند، چون خودش دارای ویژگی‌های لازم نیست!

همایون با حمله به اطرافیان «ربع پهلوی» (مانند پیرزاده، گلستان و آقازمانی)، دوستی آنها به شاهزاده ناکام پهلوی را “دوستی خاله‌خرسه” نامید و گفت: “چند سال پیش سعی کردند برای در مراسمی برای حمایت از شاهزاده پول جمع کنند، اما تنها ۵۰۰ هزار دلار جمع کردند. اینها آبروی شاهزاده و پهلوی را برده‌اند. باید برای شاهزاده ۵۰۰ میلیون دلار جمع شود، نه ۵۰۰ هزار دلار. آنها اشتباه می‌کنند …”

این مدیر و مجری شبکه‌های لس‌آنجلسی بدون اشاره به حمایت دولت‌های غربی بخصوص انگلیس و آمریکا در روی کار آمدن رژیم پهلوی و سعی در حفظ این رژیم، مانند نقش‌آفرینی در کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، با ادعای اینکه جمهوری‌اسلامی حکومتی وابسته است که توسط آمریکا و غربی‌ها به سرکار آمده(!)، به این نکته اشاره نکرد که اولاً جمهوری‌اسلامی چطور توسط غربی‌ها ایجاد شد، اما از همان ماه‌های اول تحت فشار و تحریم قرار گرفت؛ و دوما آنکه چه نسبت و شباهت مبنایی و ایدئولوژیکی بین جمهوری‌اسلامی و آمریکا وجود دارد؟

جالب اینجاست که چند ماه پیش یکی دیگر از عناصر اپوزیسیون به نام «امیرعباس فخرآور» با انتشار کتابی سفارشی و قطور که با تبلیغات زیادی نیز همراه بود، ادعا کرد که انقلاب اسلامی توسط سرویس‌های جاسوسی و امنیتی شوروی به وقوع پیوسته است!

«شهرام همایون» در برنامه مذکور در حالی که سعی می‌کرد خود را فردی مستقل وانمود کند، با اشاره ضمنی به درخواست کمک برخی عناصر اپوزیسیون ازجمله «ربع پهلوی» از کشورهای بیگانه برای فشار به جمهوری‌اسلامی، با تایید وابستگی اپوزیسیون به بیگانگان، تصریح کرد: “اگر قرار باشد اپوزیسیونی پس از جمهوری‌اسلامی به سر کار بیاید که به بیگانگان وابسته است، همان بهتر که جمهوری‌اسلامی باشد …”

وی ضمن بیان اینکه افتخار می‌کند از راه فروش تابلو و فرش و مجسمه تلویزیون خود را اداره می‌کند، با پرده‌برداری از وابستگی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزیسیون به دولت‌های غربی و بخصوص آمریکایی‌ها، گفت: “چند سال پیش نماینده پنتاگون (وزارت جنگ آمریکا) به دفتر من آمد و به من پیشنهاد پول داد تا برایشان کار کنم. اما وقتی من مخالفت کردم، به من گفت تو تنها کسی هستی که از ما درخواست کمک نکردی …”

همایون با این سخن، با آنکه سعی کرد خود را تطهیر کند، اما وابستگی اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی به بیگانگان را تایید کرد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» مدیر و مجری شبکه لس‌آنجلسی «کانال یک» یکی از عناصر اپوزیسیون است که خود را حمای فرهنگ و تمدن کهن ایران می‌داند. این کلاه‌بردار که در دهه ۷۰ به‌سبب صدور چک بی‌محل و فریب شرکایش، مجبور به فرار از ایران شد و پس از رفتن …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme