https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون: ارتباط نوری‌زاده با سناتورهای آمریکایی مایه سرافکندگی است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچندی پیش اپوزیسیون جمهوری اسلامی، کنفرانسی را به سرکردگی علیرضا نوری زاده در دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا برگزار کردند که حواشی فراوانی را در برداشت و واکنش ها به این کنفرانس شکست خورده کماکان ادامه دارد.

یمهمترین حاشیه مربوط به سخنان تجزیه طلبانه کریم عبدی بود که با واکنش حاضران در کنفرانس همراه شد. اما انتقادات به علیرضا نوری زاده به خاطر برگزاری چنین همایشی از طرف سایر افراد اپوزیسیون، علی الخصوص سلطنت طلبان ادامه دارد.

حسن اعتمادی از فعالان ضدانقلاب و مسئول سابق «اتاق خبر» شبکه «من و تو» در گفت و گو با شهرام همایون در شبکه سلطنت کانال یک این کنفرانس را دارای اشکالات اساسی دانست. پس از اظهارات اعتمادی، شهرام همایون با ابراز تاسف از رابطه نوری زاده با سناتورهای آمریکایی اظهار داشت: اگر در گذشته نیز عده ای از اپوزیسیون با سناتور های آمریکایی ارتباط داشتند آن را علنا بیان نمی کردند اما اکنون باعث تاسف است که افراد حاضرند که ارتباط خود با آمریکایی ها را اعلام کرده و از آنان برای سخنرانی در کنفرانس ها دعوت کنند. این ارتباطات مایه سرافکندگی اپوزیسیون است.

دانلود

حشمت رئیسی یکی دیگر از فعالان سلطنت طلب نیز، در شبکه معاند کانال یک ضمن تمسخر و تسلیت گفتن به علیرضا نوری زاده به خاطر شکست عربستان در جام جهانی، وی را به ایفای نقش در جهت تقویت ایران ستیزان متهم کرد.

دانلود

علی ای حال این روزها طیف گسترده ای از سلطنت طلبان مواضع زیادی را بر علیه علیرضا نوری زاده و به واسطه عدم دعوت از آنان در کنفرانس های برگزار شده می گیرند که این خود نشان از خود درگیری میان اپوزیسیون ورشکسته جمهوری اسلامی دارد.

انتهای پیام/جام نیوز

حشمت رئیسی یکی دیگر از فعالان سلطنت طلب نیز، در شبکه معاند کانال یک ضمن تمسخر و تسلیت گفتن به علیرضا نوری زاده به خاطر شکست عربستان در جام جهانی، وی را به ایفای نقش در جهت تقویت ایران ستیزان متهم کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme