https://telegram.me/empireoflies

شهرام همایون؛ از ادعا وطن‌پرستی تا همنشینی با دشمنان ایران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند هفته پیش مهمانی‌ای در وزارت امور خارجه آمریکا انجام شد که در آن تعدادی از عناصر اپوزیسیون با «برایان هوک» رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا دیدار کردند. در این دیدار افراد معلوم‌الحالی مانند «احمد باطبی»، «علی جوانمردی»، «سیامک دهقان‌پور»، «حمیده آرمیده» و … حضور داشتند و هر یک سعی کردند خود را بیش از پیش به مقامات آمریکایی نزدیک کنند. اما در میان افراد شرکت‌کننده در این مراسم، حضور «شهرام همایون» مدیر تلویزیون سلطنت‌طلب «کانال یک» و همسرش بیشتر جلب توجه کرد.

همایون که خود را فردی وطن‌پرست معرفی می‌کند، درباره دیدارش با «برایان هوک» که فردی معروف به ضدایرانی بودن است، نوشت: “به دعوت وزارت امور خارجه ایالات متحده امریکا به واشنگتن آمده‌ام. برنامه مفصلی بود … در این برنامه حدود بیست دقیقه برایان هوک ، بعد از سخنرانی او، گفتگو کردم … قول همکاری داد و یکی از دستیاران خود را مامور پیگیری کرد. علاوه بر این قرار شد در ماه می به لس انجلس بیاید …”

«شهرام همایون» در حالی در مراسم مذکور به بهانه سال جدید شمسی شرکت کرد و به گفت‌وگو با یک مقام آمریکاییِ ضدایرانی پرداخت که سخنان او در گذشته در تناقض با رفتار این روزهایش است. همایون چند سال پیش می‌گفت: “ما باید یاد بگیریم مسائل را در خانه خودمان حل کنیم نه در کنگره آمریکا یا کاخ سفید …”

این سلطنت‌طلب فراری در دوران ریاست جمهوری اوباما در آمریکا هم با مخالفت با ارتباط برخی عناصر اپوزیسیون با مقامات آمریکایی به‌بهانه مقابله با حکومت ایران، گفته بود: “مگر هشت سال بوش در کاخ سفید بود؟ کدام درد مردم ایران درمان شد؟ من ایمان ندارم که هیچ کشورش در جهان بتواند درد مردم ایران را درک کند و به ما کمک نماید … من به کنگره آمریکا دعوت شدم اما قبول نکردم چون اگر قرار است مسائل ایران جایی مطرح شود باید جایی باشد که بوی ایران بدهد و مسائل مربوط به ایران باید بین خودمان حل شود و وزارت امور خارجه آمریکا هم محترم است و کار خودش را می‌کند …”

سخنان چند سال پیش همایون در حالی مطرح شده بود که در تناقض آشکار با رفتار امروز او قرار دارد. حال این سوال مطرح می‌شود که وزارت امور خارجه آمریکایی جایی است که بوی ایران را می‌دهد و یا این همایون است که به سخنان گذشته خود پشت کرده است؟

جواب این سوال هرچه باشد، آنچیز که مشخص است آنست که وابستگی عناصر اپوزیسیون از گروه‌ها و طیف‌های مختلف به دشمنان ملت ایران بخصوص آمریکایی‌ها هر روز بیشتر از دیروز است، حتی اگر همواره ادعای استقلال‌طلبی سر بدهند.

 

انتهای متن/

چند هفته پیش مهمانی‌ای در وزارت امور خارجه آمریکا انجام شد که در آن تعدادی از عناصر اپوزیسیون با «برایان هوک» رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا دیدار کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.35 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme