https://telegram.me/empireoflies

شمشیر رسانه های بیگانه در مبارزه با امنیت اخلاقی

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با شروع فصل گرما و نزدیک شدن به تعطیلات مدارس و دانشگاه ها رفت و آمد مردم و تفریح آنان به تدریج زیاد می شود و این خود باعث به وجود آمدن برخی از معظلات در سطح شهر ها و مکان های تفریحی خواهد شد .

برای جلوگیری از این معظلات و مزاحمت ها برای دختران و زنان نیروی انتظامی در سال جدید اقدام به طرحی نموده است تا افسران آموزش دیده پلیس به صورت نامحسوس مراقب رفتار های مجرمانه افراد خاطی باشند تا در صورت لزوم با گزارش این رفتار ها نیروی انتظامی وارد عمل شده و از فرار یا انکار جرم خود نتوانند بگریزند.

اما از زمان اعلام شروع این طرح در تهران رسانه های خارجی ضد انقلاب به تکاپو افتاده اند که این پلیس های مخفی در صدد برخورد های خشن هستند و با بزرگ نمودن و غیر واقعی جلوه دادن وظایف این افراد پلیس ایران را نیروهایی خشن وبدون منطق جلوه دادند که فقط قصدشان مبارزه با بی حجابی افراد و دستگیری زنان و دختران بد حجاب است.

۲۰۱۶-۰۴-۲۰_۱۵-۵۷-۲۸

در متن خبر های شبکه های فارسی زبان این گونه وانمود شده که این افراد قرار است به مسائلی مانند حجاب، آلودگی صوتی، حرکات نمایشی خودروها و روابط دختر و پسر بپردازند! در این مطالب باز هم بازخوانی خبر اپلیکیشن «گرشاد» پرداخته شده تا نتیجه‌گیری مخاطب به این سمت هدایت شود که اساساً وجود گشت‌های ارشاد و پلیس امنیت اخلاقی اقدامی مخل امنیت و آسایش مردم بوده و حاصل سرمایه‌گذاری پلیس بر روی این مسائل باعث می‌گردد که پلیس از مسائل اصلی مانند امنیت جانی افراد  غافل باشد!

اما مخاطبان این رسانه ها باید بدانند که شرح وظایف پلیس امنیت اخلاقی بسیار گسترده‌تر از تعریف شبکه هایی مثل رادیو زمانه،رادیو فردا و بی‌بی‌سی بوده و امنیت و آسایش خانواده‌ها در خیابان‌ و سایر اماکن عمومی اولین اولویت و مهمترین خواسته نیروی انتظامی ایران است.

لازم به یاد آوریست که چندی ماه  پیش اپلیکیشنی با نام گرشاد توسط یک شرکت وابسته به انگلستان ارائه شد تا شهروندان ایرانی بتوانند از گشت امنیت اخلاقی” در خیابان‌ها فرار کنند.قرار بود که کاربران این برنامه با دیدن گشت ارشاد در نقاط مختلف شهر، مکان آن را نشانه‌گذاری کنند تا بقیه کاربران هم از موقعیت این گشت‌ها مطلع شوند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme