https://telegram.me/empireoflies

شغل جدید مجری پرس تی وی در رسانه های ضد انقلاب

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:شینا شیرانی مجری و خبرنگار پرس تی وی که چندی قبل به بهانه اعتراض به رفتار یکی از مدیران این شبکه با انتشار یک فایل صوتی و تصویری از کشور گریخت، این روزها و در آستانه انتخابات مجلس و خبرگان رهبری به یکی از رسانه های ضدانقلاب و معاند با نظام پیوسته و به زودی به عنوان مجری بر روی آنتن این شبکه حاضر خواهد شد.

شیرانی که در یک کشور انگلیسی زبان بزرگ شده، از سال ۲۰۰۷ تا کنون در شبکه پرس تی وی، شبکه انگلیسی زبان صدا و سیما مشغول به کار بوده است.

وی در این مدت بعنوان تهیه کننده، ادیتور و مجری اخبار سیاسی و ورزشی فعالیت کرده است.خانم شیرانی که تا حدودی به زبان آلمانی نیز مسلط است پیش از ملحق شدن به پرس تی وی به مدت دو سال در رادیو انگلیسی برونمرزی صدا و سیما بعنوان مترجم و گوینده مشغول به کار بوده است.

برخی خبرنگاران پرس تی وی مدعی شده اند برخلاف ادعای خانم شیرانی در ویدیوهای منتشره، وی رابطه راحت و نزدیکی با همکاران مرد خود داشته و از روابط دوستانه و خارج از عرف با آنها هیچ ابایی نداشته است.

البته دوستان این خبرنگار فراری مدعی اند رابطه دوستانه اش با برخی همکاران مرد به واسطه سبک زندگی غربی بوده که وی طی سالهای گذشته در آنجا پرورش یافته است.

در سال های اخیر بسیاری از افرادی که برای رفتن به آن طرف مرز ها بهانه ای نداشتند با داستان پردازی و متهم نمودن برخی از نهاد ها یا مدیران کشوری و ساختن برخی از مدارک جعلی دولت های اروپایی را مجاب می نمایند که در ایران تحت فشار بوده اند و  از این طریق به دریافت پناهندگی مبادرت می کنند .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme