https://telegram.me/empireoflies

شش ماه بعد از تأسیس، فرشگرد فروپاشید!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه فرشگرد معروف به (شپشگرد) که از چند ماه پیش و با تبلیغات و مانور سیاسی فراوان و البته با همراهی تمام عیار تلویزیون های فارسی زبان به صحنه آمده بود و در همان زمان اعضای آن قبل از اعلام وجود رسمی‌ گروه با نامه به ترامپ و تقاضا از او برای جنگ، حمایت از تحریم‌های اقتصادی کمرشکن، و دست زدن و هورا کشیدن برای افراطی‌ترین و منفور‌ترین سیاستمداران امریکایی نهایت نوکری خود را برای قدرت‌های بیگانه به نمایش گذاردند و همان گروهی که می‌خواست “انقلاب فیروزه ای” راه بیندازد،  ظاهرا در حال فرو پاشی است و اخیرا چند نفر از اعضای آن اعلامکرده ا‌ند که از گروه کناره گیری خواهند کرد.

به زبان ساده این گروه هیچگاه چیزی بجز یک جمع کوچک “بچه پررو” و پر مدعا که تصور میکرند میتواند با نامه پراکنی به افراطی‌ترین سیاستمداران امریکایی رضا ربع پهلوی، را به قدرت برساند، نبود. اینها یک گروه کوچک در ایران بودند که سابقا نام “دانشجویان لیبرال” به یدک می کشیدند، ولی‌ نه از لیبرالیسم چیزی میدانستند و نه از دموکراسی. “رهبران” آنها سعید قاسمی نژاد، امیر حسین اعتمادی و یوحنا نجدی بودند.

از این میان اولی‌ سال هاست به لابی اسرائیل، مخالف سرسخت برجام، و مدافع جنگ با ایران، “بنیاد [به اصطلاح] دفاع از دموکراسی”‌ها خدمت می‌کند. دومی‌ که در فحاشی در توییت‌ها اگر بی‌ نظیر نباشد، کم نظیر است، در خدمت تلویزیون “من و تو” است. سومی‌ گویا از این فعالیت‌ها خیری ندید و حال در آلمان مشغول تجارت است. بقیه آنها هم همین حال و روز را دارند. یکی‌ از آنها در حساب توییت خود، خود را “پال ولفوویتز جدید،” چهره منفور نئوکان و یکی‌ از طراحان جنگ عراق معرفی‌ می‌کند.

اینها به خیال خود میخواستند با “میدان میلیونی” یعنی‌ تظاهرات به سبک کشور‌های اروپای شرقی‌ “انقلاب فیروزه ای” راه بیندازند. در ماه آذر و دی گذشته دوبار از مردم در ایران دعوت کردند که به تظاهرات بپردازند، ولی‌ حتی یک نفر هم شرکت نکرد.

این دعوت ها و عدم اعتنای مردم ایران آن چنان افتضاحی به بار آورد که این خیره سران ماجراجو در میان خود به دعوا پرداختند. اینها گروهی فرصت طلب بودند که بعد از ۶ ماه از هم فروپاشیده است و امثال علیرضا احمدی و آیت اللهی و دامون گلریز به دلیل همسو نبودن اهداف گروهک با منویات ضد انقلاب و نبود تکثر در آرای گروهی برای همیشه از این گروه کنار کشیدند.آنها علت کنارگیری خود را «جهت تغییر ذهنیت اروپایی در قبال ایران، استفاده بهینه از شبکه‌های اجتماعی جهت پیوند سازنده با رسانه‌های سراسری، گشودن امکان هم‌ارز ساختن افق فهم مشترک میان مخالفان نظام کنونی با سیاست‌ورزان اروپایی و طرح‌هایی در راستای رایزنی‌های هدفمند با سیاستمداران نوظهور اتحادیه اروپا در ماه‌های آینده»عنوان کردند.

همانطور که همه میهندوستان ایرانی میدانند، سرنوشت ایران را مردم در داخل ایران با حمایت ایراندوستان واقعی‌ در خارج رقم خواهند زد، نه نوکران غرب، بخصوص نوکران افراطی‌ترین جناح ها، و لابی‌های اسرائیل و عربستان.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این سر و صدا ها را هر از گاهی در می آورند تا از بودجه طرح های براندازی غرب سهمی هم بدان ها برسد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme