https://telegram.me/empireoflies

شرمساری بهزاد فراهانی از اقدامات دخترش+ فیلم

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گلشیفته فراهانی بازیگر سابق سینمای ایران که با هدف شهرت‌طلبی و خودنمایی در سینمای هالیوود به ملت خودش پشت کرد و به خارج از کشور رفت در حال حاضر در سینمای هالیوود و کشور های اروپایی سخیفترین نقش ها را بازی می کند به عنوان مثال در  فیلم «هالیوودی اکسدوس؛ خدایان و پادشاهان »حضور او فقط در حد یک سکانس و چند دیالوگ است که البته به‌سبب تحریف‌های تاریخی فراوان، این فیلم در بسیاری از کشورهای اسلامی از مجله مراکش، مصر، امارات و … اجازه اکران نگرفت.

این بازیگر نقش‌های سخیف و درجه دو و سه هالیوودی، در فیلم‌هایش در نقش‌هایی همچون روسپی، رقاص، دوست‌دختر و … ظاهر شده است.

گلشیفته سال گذشته نیز برای رسانه‌ای‌تر شدن، تصویری کاملاً عریان از خود منتشر کرد و اینگونه به طور رسمی وارد صنعت هرزه‌نگاری غرب شد. عمل شنیع و زشت این بازیگر فراری به‌قدری زشت و زننده بود که بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی در واکنش به این اقدام، از او به شدت انتقاد کرده و انتشار تصویر برهنه وی را بی‌ادبی به مردم ایران دانستند.

وی همچنین در دوران فتنه ۸۸ نیز با تولید چند کلیپ تصویری به همراهی و حمایت از جنبش سبز  پرداخت اما با شکست جریان فتنه، آوارگی و آشفتگی گریبانگیر وی اطرافیانش را گرفت و مجبور به ترک وطن شد.

اما خانواده وی که در این مدت سکوت کرده بودند هر از چند گاهی شنیده می شد که از اقدامات و عریانگری های وی دل خوشی ندارند تا این که اخیرا پدر وی یعنی بهزاد فراهانی که به دلیل اقدامات دخترش حضورش در عرصه تلویزیون و سینما کمتر شده در یک برنامه زنده در شبکه جام جم به صورت تلویحی از اقدامات دخترش با خواندن شعری از صائب ابراز شرمساری کرد.

وی در این برنامه با نقل یک روایت از دوران بازیگری فیلم امام علی (ع) شعری را خواند :” چوب را آب فرو می نبرد دانی چیست      شرم دارد ز فرو بردن پرورده خویش”

 

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme