https://telegram.me/empireoflies

شبکه manoto جای خالی برنامه نود را پر می‌کند؟!!!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاز چند ماه پیش که برنامه نود شبکه سوم سیما به دلایل معلوم و برخی حاشیه های به وجود آمده در طول چند سال گذشته برای همیشه تعطیل شد تا کنون جای خالی این برنامه در کنداکتور شبکه سوم سیما و رسانه ملی احساس می شود.

انتقادات نسبت به این برنامه در رسانه ملی در زمان پخش این برنامه تا این اواخر به اوج خود رسیده بود مثلا منتقدین معتقد بودند که این برنامه باید در موضوعات تخصصی و ورزشی فعالیت کند و این که با سیاست های سازمان صدا وسیما هماهنگی کامل داشته باشد و در در مسائل سیاسی و جناح بندی های سیاسی جانبداری نکند و مجر این برنامه که نقشی اساسی در جهت دهی مخاطبان این برنامه دارد باید فارق از هرگونه حاشیه ای به موضوع فوتبال و رخدادهای این ورزش در سطح ملی و بین المللی بپردازد.

بسیاری از کارشناسان امر اعتقاد داشتند که برنامه نود در طول بیست سالی که از شروع آن می گذرد در غالب مواقع این سیاست های را رعایت نموده ولی در این اواخر برخلاف مشی کلی سازمان صدا و سیما و برنامه های ورزشی آن طی طریق می نمود و چند بار نیز از مسئولان بالادستی سازمان صدا وسیما و به تبع آن کمیته نظارت بر رسانه ملی تذکراتی را دریافت نموده ولی من حیث المجموع مسئولان رسانه ملی تصمیم گرفتند تا اطلاع ثانوی این برنامه پخش نشود.

حال در فقدان چنین برنامه ای که مخاطبان رسانه ملی با آن خو گرفته بودند شبکه ضد ایرانی من وتو تصمیم گرفته برنامه رختکن که به مسائل ورزشی می پردازد و مشتی لومپن در آن اظهار وجود می کنند را جایگزین برنامه نود کند.

ظاهرا برنامه ” رختکن” شبکه ” من و تو ” ، در سری جدید به دوشنبه ها ساعت یازده شب  منتقل شد تا مثلا جایگزین برنامه نود باشد!
مدیران من وتو می خواهند خاطرات ایرانیان عاشق فوتبال را که ۲۰سال با برنامه نود در دوشنبه شبها با آن گذرانده اند را با برنامه سطحی و بی کیفیت خود پر کنند. نکته جالب این که
 در اولین برنامه هم امیر عابدینی یکی از مدیران فوتبالی که سال ها مدیر عامل یکی از برزگترین باشگاههای فوتبال در ایران بود مهمان این برنامه بود !حالا این درخواست برای مصاحبه از سوی عابدینی بوده یا شبکه منوتو ، در جای خودش سؤال برانگیز است!!

قطع به یقین در برنامه های آتی این شبکه مردم شاهد یک عده دلقک خواهند بود که می خواهد جای برنامه نود را برایشان پر کند. گذشته از این سیمای ملی نباید مخاطبان ملیونی برنامه نود را این در راحت در اختیار شبکه ضد انقلاب که قطعا هدف مخربی برای افکار عمومی ایران در ذهن دارد قرار دهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme