https://telegram.me/empireoflies

ری‌استارت ترور های وحشیانه دهه ۶۰

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمد حسینی دلقک فراری که در سال های گذشته در آمریکا رادیوی اینترنتی تاسیس کرد از چند ماه قبل به واسطه دلقک بازی‎های طرفداران جاهلش در ایران به عرصه رسانه وارد شد و اندکی هم توجه برخی از جوانان گمراه را جلب کرد که برخی از آنها نیز به واسطه اقدامات ضد امنیتی شان دستگیر شده اند.

وی در سال ۱۳۹۴ در رادیو پستو یک برنامه درس گفتار به نام ری استارت (به معنای آغاز دوباره) را تولید کرد که شامل مباحث فلسفی و عرفانی بود با دستمایه‌ای طنز و کمدی ارائه می‌شد. گفته شده که چند ماه پیش درب مسجد جوادالائمه (ع) در بلوار استقلال در شرق تهران توسط چند جوان که تحت تاثیر  این گروه  هستند آتش زده شد.

گروه «ری استارت» هدف خود را ساختن امپراطوری تصوف می‌داند و معتقد به حکومت انسان کامل بر مردم است و مدعی است احکام شرعی از جانب روحانیون معتبر نیست و صدور احکام، وظیفه انسان کامل است. فقیه یعنی انسان کامل نه تقلیدپذیر. این گروه معتقد است که کعبه به ایران تعلق دارد نه عربستان و تمام حجاج حجشان باطل است جز تعداد اندکی! و زیارت قبور در شیعه و عزاداری‌ها و…به دلیل باور به انسان کامل در تصوف است و…!

وی چند سال پیش دیداری با یکی از نمایندگان کنگره داشته که در آن به گفته خودش برنامه ریزی هایی را برای تجزیه ایران در آن انجام داده و مورد حمایت شدید این عضو کنگره آمریکا که دائما در نشست های منافقین حضور دارد قرار گرفته است. این دیدار از آنجایی که حرکات و واکنش های طرفداران حسینی در چند ماهه اخیر بسیار شبیه اقدامات میلیشیای منافقین در داخل کشور در سال های اول انقلاب بوده می تواند مورد توجه قرار گیرد.

در سال های اخیر منافقین از آنجایی که در چشم مردم ایران بسیار منفور هستند در برقراری ارتباط با مردم عادی مشکلات زیادی را در پیش دارند و عملا قادر نیستند که در داخل کشور نیروهایی را مجاب به همکاری نمایند بنابر این سعی می کنند با گزینش افراد خاص که تا حدی بدون سابقه کیفری هستند و در نزد مردم از وجه مثبتی برخوردارند افراد دیگری را به سمت خود جذب نمایند حتی در دوران فتنه ۸۸ جوان های بسیار زیادی پس از دستگیری و ردیابی ارتباطات چند لایه شان مشخص شد که با چند واسطه دستورات منافقین را در داخل کشور اجرایی می کردند در حالی که خود اساسا از این ارتباط اطلاعی نداشتند.

بر طبق اطلاعات بدست آمده از منابع موثق خبری در میان ایرانیان خارج کشور محمد حسینی در سال گذشته دیداری با چند تن از منافقین در یکی از کشور های اروپایی داشته و طی این ملاقات از طرف آنها مامور شده تا با برنامه ریزی منظم و تبلیغات گسترده در فضای مجازی و رادیوی اینترنتی خود در قبال دریافت مبلغی کلان آشوب های پراکنده ای را در داخل ایران راه اندازی کند.

این اقدامات بلافاصله پس از دیدار محمد حسینی با سران منافقین در یکی از کشور های اروپایی در داخل کشور کلید خورد و افرادی که با حرف های این دلقک ضد انقلاب گمراه شده بودند در داخل کشور شروع به شعار نویسی کردند و در سالروز رحلت امام راحل هم تهدید به بمب گذاری و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم عادی نمودند.

اخیرا نیز در آشوب‌های ارازل و اوباش خیابانی نیز از آنجایی که برنامه تلگرام دو کانال این گروه تروریستی را مسدود نمود این فرد با همکاری هایی که با کانال های آمد نیوز و چند گروهک تروریستی وهابی داشتند توانستند برنامه های خرابکارانه خود را در ایران دنبال کنند. این شبکه ها علاوه بر همکاری اطلاعاتی مراودات مالی نیز دارند.

در تایید این ادعا چندی پیش شبکه جهانی نور در برنامه زنده خود از حمایت مالی محمد بن سلمان ولیعهد آل سعود از گروه ری استارت خبر داد. و از قول بن سلمان گفت که مبارزه را به داخل ایران می کشیم و نمی گذاریم ایران اسلامی در مسیر پیشرفت ادامه راه دهد.

این شبکه وهابی سالهاست که به تبلیغ و انعکاس تفکرات سلفی و تروریستی اهتمام دارد مرتبا گزارشات دروغ و خصمانه ای را از اوضاع داخلی ایران و جبهه مقاومت منتشر می کند که نشان دهند این است که این شبکه نیز از طرف آل سعود حمایت مالی می شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme