https://telegram.me/empireoflies

توصیه شبکه وهابی به تحریم انتخابات ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همه ساله در ایام انتخابات گروه ها و گرایش های مختلف جامعه، دیدگاه های گوناگونی نسبت به انتخابات و نتایج آن دارند. پروژه تحریم انتخابات که در برخی دوره ها از سوی دشمنان کلید می خورد، حتی پس از شکست عملیاتی نیز در دوره های بعد پی گیری شده است.

در سالهای اخیر که دشمنان بی اثر بودن تحریم انتخابات را تجربه کرده اند، رو به حضور در انتخابات و گزینش کاندیدای مورد علاقه خود آورده اند. پایبندی به قانون و روحیه دموکراسی حاکم بر کشور مهمترین دلیل این تغییر رویکرد می باشد.

با این وجود شاهد هستیم برخی افراد و جریانات کماکان بر طبل تحریم انتخابات می کوبند و تلاش دارند از این رهگذر به آمال و آرزوی خود دست یابند. از همین واکنش ها می توان میزان فاصله داشتن این افراد با خواسته های درونی جامعه را ارزیابی نمود.

وهابیت که تحجر و عقب افتادگی از مؤلفه های اصلی شکل گیری آن است، در این موضوع نیز از جبهه دشمنان این مملکت عقب مانده و مشغول دمیدن سازی است که سالها قدرت هایی بزرگتر از آنها نتوانستند آن را به صدا در آورند.

شبکه های وهابی که وظیفه خود را تبلیغ این تفکر منحط می دانند، به دلیل نداشتن قدرت تحلیل سیاسی و درک مسائل روز، دست به دامان افرادی که هویت سیاسی مشخصی ندارند می شوند  و فکر می کنند می توانند با این طناب فرسوده، چیزی از چاه استخراج کنند.

این بار شبکه وهابی “کلمه” با تکرار مواضع ضدایرانی خود با استفاده از شخصی مجهول العنوان به نام “علی صدارت”، از زبان وی علاوه بر سفارش به تحریم انتخابات، توصیه می کند: «در روز انتخابات خود را در خانه حبس کنید و خارج نشوید».

معلوم نیست حبس در خانه به چه هدفی دنبال می شود، زیرا اگر غرض تحریم انتخابات است، شرکت نکردن در انتخابات آنها را به مقصود خود می رساند ولی محبوس شدن در منزل، در واقع تحریم خود افراد است.

توصیه ما به این افراد این است که اجباری بر شرکت آنها در انتخابات نیست، ولی خود را در خانه محبوس نکنند، ما راضی به اذیت شدن آنها نیستیم.

شبکه وهابی

انتهای پیام/اتاق خبر ۲۴

با وجود کوتاه آمدن دشمنان نظام از پروژه تحریم انتخابات، شبکه های وهابی از جبهه آنان عقب مانده اند و تازه دم از تحریم انتخابات می زنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme