https://telegram.me/empireoflies

شبکه «من و تو» همچنان در بحران کاهش مخاطب

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از جمله برنامه های مشوق مخاطب به جاسوسی، در قالبی طنز آمیز در شبکه بهایی من و تو، “سالی تاک” بوده که با وعده سری جدید و اضافه شدن قسمت هایی به آن ادامه روند ذکر شده و جلب مخاطب بیشتر را دنبال می نماید.

بحران اقتصادی، نداشتن مخاطب حامی، عدم پخش برنامه های جذاب، تکرار برنامه های قبلی به اسم سری جدید، وعده های انجام نشده، طنزهای بی معنی، و… قسمتی از مشکلاتی است که برخی از شبکه های فارسی زبان ماهواره ای مدتی است که همواره با آن درگیر بوده اند.

در همین زمینه هم در ادامه گزارشات قبلی، در نتیجه رصد این شبکه چنین برداشتی را میتوان داشت که رسانه بهائیان کم کم به آخر خط کاری خود نزدیک شده است و در همین رابطه تلاش دارد تا با هر بهانه ای و تغییرات زود هنگام و حساب نشده ای، موج تازه ای از فعالیت های خود را در دید مخاطبان نمایش دهد.

اکنون این تلویزیون توانایی تولید برنامه های جدید را نداشته و با دست و پا زدن در همان برنامه های قبلی خود آن هم با نام” سری جدید و اضافه شدن قسمت های جدید به آن” نه تنها در برنامه سالی تاک بلکه در برخی دیگر از برنامه های قبلی هم با رنگ و شکلی دیگر همین روند را دنبال نموده است که  تنها در حد رفع تکلیف کاری خود برای صاحبان اصلی شبکه می باشد و نه بیشتر.

پر واضح است که اگر موفقیت این شبکه دیده شده بود و همچنان مخاطبانی را به سمت خود جلب می نمود قطعا از حمایت مالی بیشتری هم برخوردار بوده و می توانست برنامه های تازه تری را نمایش دهد.

نکته دیگر تبلیغات این شبکه برای همین برنامه های تکراری است که در آنها مجری را پر طرفدار خوانده، برنامه را پر بیننده نمایش میدهد.

اما در خصوص برنامه سالی تاک هم مخاطبان چندان دل خوشی از آن نداشته اند، زیرا این برنامه با اجرایی به اصطلاح طنز آمیز بیشتر جنبه توهین به مردم و مخاطبان را در دستور کار خود دارد تا اتفاقات داخل ایران که در تبلیغات بیان می شود.

اکنون این شبکه نه تنها برای مخاطب یکنواخت شده بلکه به گونه ای از تحمل آنها خارج شده و دیگر تمایلی به دیدن برنامه های آن را ندارند و این بزرگترین مشکل شبکه من و تو است.

انتهای پیام/دیده‌بان

از جمله برنامه های مشوق مخاطب به جاسوسی ، در قالبی طنز آمیز در شبکه بهایی من و تو، “سالی تاک” بوده که با وعده سری جدید و اضافه شدن قسمت هایی به آن ادامه روند ذکر شده و جلب مخاطب بیشتر را دنبال می نماید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme