https://telegram.me/empireoflies

شبکه‌های ماهواره‌ای و تخریب خانواده ایرانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هنگامی که اعضای خانواده در روزهای متوالی سریال‌های نامناسب ماهواره را که هدف آن‌ها عادی‌سازی روابط با نامحرم است، مشاهده می‌کنند، خیانت به همسر برای آن‌ها عادی می‌شود. یکی از برنامه‌های جامعه سرمایه‌داری، سلطه فرهنگی بر کشورها و تغییر سبک زندگی ملت‌های جهان سوم و مسلمان به ویژه زنان و دختران است.

جامعه سرمایه‌داری زمانی که متوجه شد از طریق جنگ و سلطه سیاسی نمی‌توان بر کشورهای مسلمان سلطه پیدا کرد، از طریق جنگ نرم و سلطه فرهنگی وارد عمل شد. دشمن با نشانه‌گیری ذهن و اندیشه نسل جوان به خصوص زنان و دختران از طریق تولید فیلم‌های مستهجن و مبتذل سعی می‌کند تا سبک زندگی، نوع تفکر، بینش سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشورها را دچار استحاله کند و سبک زندگی و نمودهای جامعه غربی را جایگزین آن کند.

زدودن اخلاق در میان زنان از پیامدهای فیلم‌های نامناسب ماهواره

در این جنگ ملت‌ها و مردم با اراده خود و قبول هزینه، در معرض حمله قرار می‌گیرند و ماهواره یکی از ابزارهای قوی برای تغییر و دگرگونی فرهنگ یک جامعه است، این کالای فرهنگی در کنار مزیت‌ها، مضرات فراوانی نیز دارد و ابزار مهم دشمن در جنگ نرم و یکی از عوامل تشدیدکننده بحران در میان خانواده‌هاست. تغییرات فرهنگی، ارزشی و کمرنگ کردن الگوهای دینی در میان زنان و دختران از تاثیرات و پیامدهای منفی ماهواره بر جامعه و خانواده است و از این طریق زنان را در کشورهای اسلامی از معارف الهی، فضائل و ارزش‌های اخلاقی تهی کرده و از این راه به اهداف خود دست پیدا می‌کنند.

نابودی ارزش‌های خانوادگی در کشورهای مسلمان از جمله اهداف غرب

فیلم‌های ماهواره‌ای بیانگر الگوی خانواده‌های غربی بوده و با القای فرهنگ غرب ارزش‌های اخلاقی مانند حیا، غیرت و عفاف را در جامعه از میان می‎برند و در صدد تثبیت روابط موازی در بیرون از خانواده هستند که این اقدامات موجب فروپاشی بنیان خانواده می‌شود. کمرنگ‌شدن ارزش‌های اخلاقی و گسست نهاد خانواده از دیگر نتایج فیلم‌های نامناسب شبکه‌های ماهواره‌ای است؛ رشد طلاق در جامعه از نشانه‌های این گسست خانوادگی است که به دنبال خود مسائل متعدد دیگری از جمله فقر، اعتیاد و افزایش فرزندان بی‌سرپرست را به همراه دارد؛ از سوی دیگر مشاهده می‌کنیم که فیلم‌های غیراخلاقی ماهواره روابط عاطفی و جنسی میان زن و مرد را در خارج از چارچوب ازدواج عادی نشان می‌دهند.

هنگامی که اعضای خانواده در روزهای متوالی سریال‌های نامناسب ماهواره را که هدف آن‌ها عادی‌سازی روابط با نامحرم است، مشاهده می‌کنند، خیانت به همسر برای آن‌ها عادی شده و مشاهده این فیلم‌ها و عدم کنترل افراد بر رفتار خود نوعی بی‌مهری، دلسردی و اختلاف میان زن و شوهر را ایجاد می‌کند.

فیلم‌های ماهواره و رواج خانواده‌های بی‎قید

در سریال‌های نامناسب شبکه‌های ماهواره‌ای سنت‌های اجتماعی و فرهنگی کشورها مورد تحقیر قرار می‌گیرند، نقش‌های خانه‌داری، همسری و مادری در این فیلم‌ها زیر سوال رفته و بیشترین تاکید آن‌ها نشان‌دادن ارزش کار زن در بیرون از خانه است.

عدم اعتماد زوجین به یکدیگر، آسیب برخی از برنامه‌های ماهواره‌ای است، در فیلم‌های نامناسب ماهواره‌ای امیال جنسی در خارج از حریم خانواده ارضا شده و این ارضای عاطفی میان زن و شوهر از عرصه خصوصی به عرصه عمومی منتقل می‌شود؛ در حالی که اسلام این امیال را پشتوانه حفظ خانواده و وسیله استحکام آن می‌‌داند.

انتهای پیام/

هنگامی که اعضای خانواده در روزهای متوالی سریال‌های نامناسب ماهواره را که هدف آن‌ها عادی‌سازی روابط با نامحرم است، مشاهده می‌کنند، خیانت به همسر برای آن‌ها عادی می‌شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme