https://telegram.me/empireoflies

شبکه دوم تلویزیون‌ صهیونیست‌ها زیر سایه انتفاضه

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: افراد ناشناس جمعه شب چند دقیقه به شبکه دوم تلویزیون اسرائیل نفوذ کردند و تصاویری از ستایش از “انتفاضه قدس” را پخش کردند که باعث شوکه شدن بینندگان شد.

نفوذکنندگان محتوای تبلیغاتی از “انتفاضه” همراه با سرودی در ستایش از شهدایی که از آغاز انتفاضه اخیر شهر قدس تاکنون جان خود را از دست داده اند، پخش کردند.

این شبکه سپس توانست به پخش عادی خود برگردد و اعلام کرد که هدف نفوذ طرف های فلسطینی به زعم خودش “تروریستی” قرار گرفته است.

در جریان جنگ علیه نوار غزه نیز، افراد ناشناس توانستند به شبکه های دوم و دهم تلویزیون رژیم اسرائیل نفوذ کرده و محتوای تبلغاتی درباره فعالیت های نظامی گردانهای شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس را پخش کنند.

در همین زمینه، یک روزنامه نگار صهیونیست گفت: “فلسطینی ها هیچ چیزی ندارند و همه چیز انجام داده اند. موشک در غزه ساختند و ما را گلوله باران کردند و از سلاح زیر گرفتن در کرانه باختری همراه با چاقو و تیراندازی استفاده کردند”.

وی افزود: آنها امروز ماهواره “عاموس” اسرائیل را به کنترل خود در می آورند و بخش های تهدید آمیز پخش می کنند و همه خانه ها در اسرائیل را مرعوب می کنند.

این روزنامه نگار صهیونیست در اشاره به رژیم اسرائیل گفت: این (رژیمی) شکست خورده است.

رژیم اسرائیل اخیرا برای خاموش کردن انتفاضه قدس به هر وسیله ای متوسل شده است و در آخرین مورد، در تلاش برای ساکت کردن صدای رسانه های صوتی و تصویری فلسطین است.

نیروهای رژیم اسرائیل در همین راستا دیروز به مقر شبکه تلویزیونی “فلسطین الیوم” در شهر البیره در کرانه باختری رود اردن حمله و عدنان علیان مدیر آن را بازداشت کردند. آنها همچنین به شرکت خدمات ماهواره ای “ترانس میدیا” یورش بردند.

انتهای پیام/تسنیم

افراد ناشناس جمعه شب با نفوذ به شبکه دوم تلویزیون رژیم اسرائیل، تصاویر انتفاضه ملت فلسطین را از آن پخش کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme