https://telegram.me/empireoflies

واکنش شبکه‌های اجتماعی در کاهش مخاطبان «جم تی وی» +تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گروه جم ابتدا کار خود را با شبکه جم تی وی شروع نمود.در سال ۸۶ فعالیت این شبکه با تمرکز بر موسیقی و کلیپ با شعار “جم همه شما را دوست دارد” با محوریت تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی راه‌اندازی شد. سعید کریمیان به عنوان موسس و مدیر اصلی شبکه جم معرفی ‌شده است. اولین فعالیت رسانه ای وی سال ۷۷ در رادیو صدای ایران در لس‌آنجلس بود.

شبکه مذکور پس از چند سال فعالیت و رصد شبکه های همکار خود در زمینه موسیقی و سرگرمی، کانال دیگری برای پخش سریال راه‌اندازی کرد که بر خلاف فارسی وان که بر پایه فیلم و سریال ‌های آمریکای لاتین بود، پخش فیلم‌های ترکیه ای را در دستور کار خود قرار داد.

عشق ممنوع، ازل، عشق و جزا، حریم سلطان، عمر گل لاله و… از جمله سریال‌هایی بودند که مخاطبان بی‌شماری را جذب کردند و نام شبکه جدید «جم مووی» نهاده شد.

این سبک کاری و تجربه استفاده از ضعف شبکه های دیگر، همه این اتفاقات سبب شد تا شبکه جم ناگهان رشد کند و تعداد شبکه‌های خود را به ۱۰ شبکه افزایش داد اما مدتی بعد با بروز اختلافات شدید میان سارا رهبری و سعید کریمیان همه چیز نقش بر آب شد. سارا رهبری از شبکه جم بیرون آمد و با این اتفاق تعداد کانال‌های این شبکه و کیفیت برنامه‌های آن نیز کاهش چشمگیری پیدا کرد.

دو سال اخیر افشاگری‌های زیادی از مدیر شبکه جم در صفحه فیسبوک وی و مدیران شبکه فارسی وان به وجود آمد و باعث شد تا نمونه های دیگری از افشای هویت این افراد آشکار شود.هویتی که بعد ها معلوم شد وی از اعضای گروهک منحل شده منافقین بوده و اسناد منتشر شده در فضای مجازی و فیس بوک ها این گفته را تأیید نموده است.

اکنون این شبکه با استفاده از شیوه های کاسب کارانه خود در خصوص تبلیغات در شبکه ها و همچنین ساخت سریال با جذب برخی از بازیگران داخلی، عدم خرید سریال های جذاب و به روز ترکی و جایگزینی آنها با سریال های بی محتوا، … به سمت نزول مخاطبان خود پیش می رود.

بطوریکه موج اعتراضات همین افراد باقی مانده به عنوان مخاطبان شبکه های جم هم به زودی از این شبکه جدا می شوند.اعتراضاتی در زمینه نحوه پخش سریال ها، محتوای سریال، عدم توجه و احترام شبکه به مخاطبان، عدم پاسخگویی شبکه در برابر اشتباهات و نیاز مخاطب، کیفیت پایین، و…

از عمده ترین دلایل انجام چنین اقداماتی در گروه جم و مخصوصا بنگاه جم آنلاین، با دریافت هزینه های مالی از مخاطبان از سوی مدیر شبکه و دیگر عوامل گروه جم مشکلات مالی می باشد.همچنین پشیمانی تعداد کمی از بازیگرانی که با همین رویاها فریب ظواهر گروه جم را خورده و اکنون با مرداب گروه جم روبرو شده اند.

27472 112

27473 999

137976 677

143122 667

Capture00021

Capture0152

Capture421

Capture1111

Capture1544

Capture2470

Capture5541

Capture5655

Capture8841

Capture5555

انتهای پیام/دیده‌بان

گروه جم بعد از مدتی کوتاه با از میان برداشتن دیگر رقبای فارسی زبان ماهواره ای خود، این بار در سراشیبی تند از دست دادن مخاطبانش، در دوران نفرت بینندگان از شبکه های مختلف این گروه را طی می کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme