https://telegram.me/empireoflies
پس از مسلمان شدن خواننده معروف ایرلندی، شایعاتی مبنی بر گرویدن وی به آئین هندو منتشر شده که صحت ندارد.

شایعاتی جدید درباره خواننده معروف تازه مسلمان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشنید اوکانر خواننده معروف ایرلندی چند هفته پیش در حساب توییتری خود اعلام کرد به اسلام گرویده است.

این خواننده ۵۱ ساله علاوه بر تغییر دین، نام خود را به «شهدا» تغییر داده است.

پس از آن، شیخ عمر القدری، رئیس شورای اسلامی صلح و ادغام ایرلند، ویدیویی از حضور این خواننده مشهور در دفترش و ادای شهادتین وی را منتشر کرد.

این اتفاق در رسانه‌های داخلی کشورمان نیز بازتاب پیدا کرد اما به تازگی برخی‌ها شایعه کردند اوکانر پس از اینکه متوجه شده نوشیدن شراب حرام است از دین اسلام به آئین هندو گرویده!

اول:

مراجعه به تصویر اصلی نشان می‌دهد که سازندگان این شایعه با فوتوشاپ خال معروفی که هندو در پیشانی خود می زنند را جعل کردند در حالی که در تصویر اصلی چنین چیزی وجود ندارد.

دوم

نکته بعدی آنکه خبر مسلمان شدن اوکانر در اکثر رسانه های مطرح جهان منتشر شد اما خبر گرویدنش به آئین هندو در هیچ رسانه معتبر و رسمی منتشر نشده است.

سوم

منتشرکننده این شایعه یک رسانه طنز و سرگرمی بوده و در بخش «درباره ما» سایت خود نیز اعتراف کرده است که مطالب منتشر شده طنز است و جنبه واقعی ندارد.

چهارم

درحالی اوکانر در صفحه رسمی خود در توئیتر از اسلام آوردنش خبر داده بود، مراجعه به صفحه رسمی توئیتر وی نشان نمی‌دهد که او از نظر خود مبنی بر مسلمان شدن خارج شده باشد.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

پس از مسلمان شدن خواننده معروف ایرلندی، شایعاتی مبنی بر گرویدن وی به آئین هندو منتشر شده که صحت ندارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme