https://telegram.me/empireoflies
گرچه مسیح علینژاد توانسته با فعالیت علیه زنان ایرانی، جایی برای خود در میان اپوزیسیون باز کند اما بی شک پادوهای او در این راه کمک فراوانی به او کرده اند؛ پادوهایی که بیش از آنکه به فکر زنان باشند، به فکر دشمنی با مردم ایران و اسلام هستند.

شاپرک شجری زاده؛ پادوی ضد ایرانی علینژاد +عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمسیح علینژاد، فعال ضد زن اپوزیسیون، که با فرار از کشور، در ابتدا سعی کرد همچون دیگر اعضای اپوزیسیون با ضدیت علیه جمهوری اسلامی برای خود کاری دست و پا کند اما به مرور زمان و ناکامی در این زمینه، به فعالیت های ضد زن روی آورد تا بتواند دستمزدی دریافت کند؛ فعالیتی که به قیمت فریب و آسیب رساندن به دختران ایرانی، درآمد هنگفتی برای او داشت.

اقدامات علینژاد آنقدر مخرب و ضدزن بود که حتی با انتقاد شدید اپوزیسیون خارج نشین هم مواجه شد.

البته برخی زنان نیز به کمک علینژاد آمدند و دختران ایرانی را فریب دادند؛ زنانی که دستمزد خوبی هم از او دریافت کردند و با استفاده تبلیغاتی از فیلم هایی که دختران ایرانی تهیه کردند الان در خارج کشور برای خود دم و دستگاهی بهم زده و دستمزدهای هنگفتی دریافت می کنند.

یکی از زنانی که زیر نظر علینژاد فعالیت کرد و بعد هم به عنوان معاون علینژاد رد خارج مشغول به فعالیت شد، شاپرک شجری زاده است؛ شاپرک شجری‌زاده در نهایت به کانادا رفت و با اخذ پناهندگی، مزد خوشخدمتی خود برای دشمنان مردم ایران را دریافت کرد.

نکته جالب توجه در فعالیت های امثال علینژاد و پادوهایش مثل شجری زاده، اقدامات آنها علیه ملت ایران است.

شجری زاده حتی با حمایت یک سازمان ضدایرانی صهیونیستی به نام «یوآنی» به پارلمان کانادا رفته و طی سخنانی با وقاحت تمام، خواستار تحریم مردم ایران شده است.

امثال شجری زاده گرچه به اسم دفاع از حقوق زنان فعالیت خود را نشان آغاز کردند اما به مرور زمان و برای دریافت دستمزد بیشتر، نقاب از چهره برداشته و رسما ضدیت خود با اسلام را علنی کردند.

در حقیقت پروژه این افراد، مشغول کردن زنان ایرانی به مسایل ساده و پیش پا افتاده و مخربی مثل کشف حجاب، مصرف مشروبات الکلی، روابط جنسی نامشروع و … است و از حقوق اساسی زنان چندان سخنی نمی گویند؛ در حقیقت دنیایی رویایی علینژاد و شجری زاده برای زنان، دنیای بی بند و باری است که در آن، استثمار زنان از سوی مردان و پرداخت حقوق کم و سوء استفاده از آنها مجاز است!

پست های زیر نمونه کوچکی است از مطالبی که پادوی علینژاد همچون رئیس خود علیه اسلام منتشر کرده است:

 

 

عکس | صفحه ای که شجری زاده به عنوان ادمین در آن فعال است

انتهای پیام/جام نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme