https://telegram.me/empireoflies

«شاهین نجفی» کیست؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شاهین نجفی، یک خواننده شیطان گرا و سازنده کلیپ های موهن علیه مقدسات اسلامی، است.

او که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال ۱۳۸۴ از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.

نجفی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین خلق (منافقین)» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

وی در جریان آشوب های سال ۸۸ نیز، با اجرای نماهنگ هایی شیطانی، همپای اسرائیل و امریکا و منافقین، به هر چه داغتر کردن تنور آشوب های خیابانی پرداخت.

این خواننده هتاک و گروه فاسد او همچنین وقتی «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه وقت آمریکا دستور استمرار پروژه «جنبش رقص و دیپلماسی رپ» را در فرآیند «جنگ نرم» علیه ایران صادر کرد، وظیفه پیشبرد پروژه موسوم به «موسیقی ترور» را برعهده داشت.

این همجنس‌باز مشهور و شومن میتینگ‌های منافقین، در مرحله دیگری از اقدامات شنیع خود به هتک حرمت معصومین و ائمه اطهار پرداخته است.

وی در یکی از آهنگ های شنیع خود با نام “نقی” اقدام به توهین علیه ساحت مقدس امام هادی(ع) کرد و همچنین طراحی پوستر آن، سراسر توهین به حرم مقدس امام رضا (ع) بود. این اقدام وی اعتراضات و واکنش های شدیدی را از سوی مسلمانان در داخل و خارج از کشور برانگیخت که از جمله این واکنش ها می توان به صدور حکم ارتداد برای وی از سوی آیت الله صافی گلپایگانی اشاره کرد. (بصورت عام)

همچنین تمسخر حضرت ابوالفضل عباس علمدار کربلا در کاور یکی از آهنگ های شنیع او، اقدام هتاکانه دیگر اوست.

با توجه به هتک حرمت مقدسات و صدور فتوای ارتداد، وی محکوم به قتل شده و این شرایط، مبتذل خوان هتاک را به وحشت انداخت و از آن روز، وی در پی گریزگاهی برای فرار از خشم مقدس مسلمانان است. با این حال دست از اقدامات هتاکانه خود علیه مقدسات مسلمانان برنداشته و روزبروز بر عناد خود افزوده است.

اکثر آهنگهای شنیع او همچون صورت کریه و تاریک او، مملو از آموزه های شیطان پرستانه، به همراه استعاره ها و محتوای جنسی و هرزه گر است. و حتی محتوای اشعار بی سر و ته آن، گاهی حاوی قسم به آلت جنسی شیطان!! و… است.

او حتی در پی فراموش شدن و مورد بی‌اعتنایی قرار گرفتن در رسانه‌ها، چوب حراج به همه حیثیت خود زد و به هنگام به اصطلاح اجرای کنسرتی در کانادا، به همراه گروهش برهنه شد تا به هر قیمت شده، جلب توجه کرده باشد. به راه انداختن کمپین هایی در دفاع از همجنس بازی در انگلیس و… از دیگر اقدامات حیوانی اوست.

متاسفانه “برگردان” اشعار موسیقی های پلید این شیطان گرا، پر از شعارهای شیطان پرستی و تقدیس شیطان و ترویج اعتیاد به مواد مخدر در ناخوداگاه مخاطب است. موضوعی که بسیاری از جوانان از آن غافلند یا اطلاعی از این فن تسخیر ذهن مخاطب که در اغلب موسیقی های وی (و موسیقی های شیطانی دیگر) به کار می رود ندارند.

مخاطبان اندک او یا نوجوانانی هستند که هنوز به بلوغ عقلی یا سیاسی نرسیدند و حتی از زندگی شخصی او اطلاعی ندارند. یا افرادی که نسبت به اسلام و جمهوری اسلامی رویکردی معاندانه دارند.

ناگفته نماند، بسیاری از ایرانیان و مسلمانان، به دلیل شدت تنفر خود از حرکت های شنیع این حیوان انسان نمای ملعون، گاه او را با الفاظی چون “حرامزاده” خطاب می کنند. اما باید گفت، مادر وی، علی الظاهر زنی مومن و مخالف اقدامات فاسدانه وی بوده که از غم و مصیبت این حیوان نجس، دق کرده است.

به درستی که این سلمان رشدی دوم، را باید نه شاهین نجفی که “شیطان نجسی” نام نهند. به امید روزی که سزای اعمال زشتش را در این دنیا نیز ببینیم.

منابع:

http://www.iranstyle.ir/wp-content/uploads/2012/05/%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%AC%D9%81%DB%8C.jpg
http://1o2.ir/mb728
http://jahannews.com/vdcjhte8iuqe8vz.fsfu.html

انتهای پیام/

این همجنس‌باز مشهور و شومن میتینگ‌های منافقین، در مرحله دیگری از اقدامات شنیع خود به هتک حرمت معصومین و ائمه اطهار پرداخته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.33 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme