https://telegram.me/empireoflies

شاهین بشیری؛ تغییر نام به سبب بد نامی!

به گزارش «امپراتوری دروغ»، شاهین بشیری با نام حقیقی علی عنقایی فرزند حسن متولد ۲۶ خرداد ماه سال ۴۶ با شماره شناسنامه ۸۴ در تهران است.

وی دوست دارد دیگران او را «کسری» صدا کنند. او به سبب سابقه منفی اخلاقی در ایران، مانند بسیاری از همکارانش در رادیو فردا با نام مستعار «شاهین بشیری» فعالیت می‌کند.

علی عنقائی خیلی تلاش می‌کند خودش را یک انسان چند وجهی معرفی کند. نامبرده دارای ملیت دوگانه ایرانی سوییسی است.

به گفته اطرافیانش، اعتماد به نفس کاذبی دارد، آن هم از نوع مفرط. طوری که فکر می‌کند یک تنه برای جمهوری اسلامی اپوزیسیون است و مایه دردسر آن.

علی عنقائی در مجامع عمومی خود را فردی فرهنگی نشان می‌دهد و دائماً در حال چاپ کتاب. او سال ۷۸ از ایران خارج شد تا به رویاهای خودش در سوئیس بپیوندد. خود را به آب و آتش زد تا توانست اقامت سوئیس را اخذ کند. ۷ سال در سوئیس زندگی کرد و در این مدت سختی‌هایی کشید که دیگر تصمیم گرفت هیچ وقت در سوئیس زندگی نکند.

او که می‌خواست با ژست یک انسان فرهنگی در سوئیس زندگی کند، به دلیل نژادپرستی شدید در این کشور، حتی حاضر شد در سرای سالمندان مشغول به کار شود و روزگار بگذراند.

پس از مدتی دیگر زندگی برای علی عنقائی غیرقابل تحمل شد و تصمیم گرفت از سوییس خارج شود. لذا در سال ۸۶ به جمهوری چک رفت و به رادیو فردا پیوست تا خود را از همه مشکلاتش خلاصی کند. حالا عنقایی در هفتمین سال فعالیتش در رادیو فرداست.

علی عنقائی که ۴۶ ساله است، مجرد است و به گفته اطرافیانش، آن قدر کج‌سلیقه و سخت‌پسند است که ظاهراً هیچ‌کس نمی‌تواند او را ارضا کند! بنابراین تصمیم گرفت تا ازدواج نکند.

به گفته یکی از دوستانش آدم حساس، وسواسی و زود رنجیی است و در رادیو فردا نیز زیاد با کسی رابطه ندارد. او تنها با مدیر رادیو فردا رابطه خوبی دارد و ترجیح می‌دهد با دیگران زیاد رفت و آمد نداشته باشد.

نامبرده که اخیراً با دو دختر اهل روسیه و جمهوری چک ارتباط داشت، قرار بود یکی از این دو را به همسری برگزیند، اما پس از سوء استفاده از آنها بدقولی کرد و آنها را تنها گذاشت.

گفتنی است علی عنقائی معروف به شاهین بشیری که عوارض پیری نیز به تدریج در چهره او دیده می‌شود، تجربه ازدواج ناموفق را نیز در کارنامه خود دارد!!

وی چند سال پیش از همسر سابقش با نام مریم جدا شد و حالا در حسرت داشتن فرزند و ازدواج مجدد در پراگ زندگی می‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme