https://telegram.me/empireoflies

شاهزاده یقیناً قابل اعتماد نیست!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در این روزهای «ربع پهلوی» به سبب عملکرد ضعیفش در مدیریت جریان اپوزیسیون جمهوری اسلامی، به ویژه در رهبری «شورای ملی ایران»، اصلاحاً در گوشه رینگ قرار گرفته و حتی از سوی دوستان و حامیان سابقش نیز مورد انتقادات شدیدی قرار می‌گیرد.

«ربع پهلوی» که این روزها عملکردش غضب مریدان سابقش را در پی داشته و بسیاری از سلطنت‌طلبان از او ناامید شده و به‌دنبال رهبری جدید برای اپوزیسیون هستند، در ماه‌های اخیر کوشیده تا بر روی گروه‌های دیگر مخالف جمهوری‌اسلامی سرمایه‌گذاری کند. لذا، این شاهزاده ورشکسته، در چند ماه اخیر با حضور در نشست‌های برخی گروه‌های دیگر مخالف جمهوری‌اسلامی در کشورهای اروپایی و آمریکایی حتی گروه‌های چپ‌گرا و تجزیه‌طلب، به‌دنبال پیدا کردن حامیان و نیروهای جدید برای ادامه حیات سیاسی خود است.

شاهزاده ناکام پهلوی حتی در این راه با برخی رسانه‌های سعودی نیز مصاحبه کردن و برای جلب نظر رژیم آل‌سعود و دیگر سران عربی، از تمامیت ارضی ایران چشم‌پوشی کرده است! به‌طوری که در مصاحبه با روزنامه سعودی «الوطن» در پاسخ به سوالی که در آن جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی را جزئی از خاک امارات دانسته بود، سکوتی منفعت‌طلبانه داشت. حمایت او از گروه‌های تجزیه‌طلب و حمایت از دادن خودمختاری به مناطق مرزی ایران هم دلیل دیگری بود که به‌ویژه سلطنت‌طلبان «ربع پهلوی» را آماج حملات بسیاری قرار دهند.

اینگونه اقدامات ضدملی «ربع پهلوی» خشم منتقدان او را دوچندان کرده است و آنها معتقدند شاهزاده، نه تنها در راه مقابله با جمهوری اسلامی کاری از دستش برنمی‌آید، بلکه ضربان زیادی به مخالفان حکومت ایران وارد کرده و آنها را بدنام نموده است.

در این میان، «امید شریفی دانا» از رهبران سلطنت‌طلبان مقیم اروپا، که تا چند سال پیش سینه‌چاک «ربع پهلوی» و پدرانش بود و آرزوی بدست‌آوردن دختر بزرگ «ربع پهلوی» یعنی «نور پهلوی» را در سر می‌پروراند و عکس او را در همه‌جا نسب می‌کرد، اکنون از هیچ انتقاد و حمله‌ای به «ربع پهلوی» دریغ نمیکند.

«امید دانا» در کنار تصویر «نور پهلوی»

«امید دانا» چند روز پیش در صفحه فیسبوکش با عصبانیت از عملکرد «ربع پهلوی» گفت: “من اطمینان دارم که دیگر در هیچ زمینه‌ای نمیشود به ایشان اطمینان کرد و امیدوارم برای اینکه حفظ آبرو بکند برای همیشه از صحنه سیاسی کنار بکشد …”

این سلطنت‌طلب مقیم اروپا، با بیان اینکه دیگر نمی‌شود به کسی که با تجزیه‌طلبان و سعودی‌ها دوست است اعتماد کرد، افزود: “شاهزاده در جمعی پدرش و ناسیونالیست‌های ایرانی را هم مسخره کرده است و با این شرایط به هیچ وجه نمی‌شود به ایشان اعتماد کرد …”

«امید دانا» تنها یک نمونه است و افراد زیادی مانند وی از میان سلطنت‌طلبان وجود دارد که دیروز حامی «ربع پهلوی» بود و امروز مخالف شاهزاده هستند و اینگونه افراد روز به روز بیشتر می‌شوند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در این روزهای «ربع پهلوی» به سبب عملکرد ضعیفش در مدیریت جریان اپوزیسیون جمهوری اسلامی، به ویژه در رهبری «شورای ملی ایران»، اصلاحاً در گوشه رینگ قرار گرفته و حتی از سوی دوستان و حامیان سابقش نیز مورد انتقادات شدیدی قرار می‌گیرد. «ربع پهلوی» …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme