https://telegram.me/empireoflies

شاهزاده جدا شده از آل سعود: سرنگونی بن‌سلمان قطعی است و فقط به زمان نیاز دارد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغشاهزاده خالد بن فرحان که به آلمان پناهنده شده است و در فضای مجازی هم فعال است،‌ از سیاست‌ها و اقدامات محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به ویژه تلاش‌ها و تحرکات گسترده وی در راستای پیشبرد طرح‌های خصمانه آمریکا علیه ملت فلسطین و در راس آنها طرح موسوم به معامله قرن انتقاد کرد.

وی تاکید کرد حرکت پرشتاب ولیعهد سعودی در راستای پیشبرد طرح معامله قرن با هدف برقراری روابط مستحکم و عمیق با اسرائیل و تحقق تمام منافعش بر اساس اصل سمعا و طاعه(نوکری و سرسپردگی) برای تسهیل تکیه زدن وی بر تخت پادشاهی صورت می‌گیرد.

بن فرحان خاطر نشان کرد بن سلمان یکی از فرزندان شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز امیر فعلی ریاض را به عنوان ولیعهد هنگام برعهده گرفتن پادشاهی پس از پدرش در نظر گرفته است.

وی تاکید کرد شخصیت ولیعهد جدید، از ویژگی ضعیف و ناتوان بودن و تبعیت کورکورانه و محض از محمد بن سلمان برخوردار است.

بن فرحان درباره وضعیت جسمانی ولیعهد سعودی گفت منابع نزدیک به سیاستگذاران کنونی سعودی اعلام کرده‌اند که وی از صحت و سلامتی برخوردار  است، بر خلاف مشکلات روانی که به آن مبتلاست.

این شاهزاده مخالف و جدا شده از خاندان حاکم سعودی هدف ریاض از تایید سریع معامله قرن را تقویت روابط خود با رژیم اسرائیل توصیف کرد.

بر اساس گزارش الشرق، خالد بن فرحان گفت: شتاب رژیم سعودی برای اجرایی کردن طرح معامله قرن با هدف ایجاد روابطی مستحکم با اسرائیل و تامین همه منافع این رژیم براساس اصل اطاعت کامل به منظور حفاظت از تاج و تخت صورت می گیرد.

وی افزود: معامله قرن طرحی قدیمی به شمار می رود اما به خاطر وجود شرایط مناسب بین المللی برای اجرای آن درحال حاضر مطرح شده است. ایده این طرح از طرف اسرائیل زیر نظر آمریکا و با کمک سران برخی کشورهای عربی مطرح شد تا طرح همه جانبه ای تدوین شود که هدف از آن پایان دادن به مسئله فلسطین و دور زدن این مسئله براساس نقطه نظر اسرائیل و براساس نقشه های صهیونیستی است.

بن فرحان این سوال را مطرح کرد که منافع برخی سران عرب (عربستان، امارات و مصر) از اینکه برای اجرایی کردن این طرح شرکت کرده و با اصرار و به طور تقریبا علنی در این زمینه همکاری می کنند، چیست؟

وی به سوال خود اینگونه پاسخ داد که برخی سران به ویژه در کشورهای عرب حوزه خلیج فارس چشم طمع به رسیدن به قدرت با هر ابزاری دارند. بهترین وسیله ای که گمان می کنند برای اینکار وجود دارد؛ برقراری روابطی مستحکم با رژیم صهیونیستی و تامین همه منافع این رژیم براساس اصل اطاعت کردن برای تسهیل بخشیدن به قدرت رسیدن در کشورهایشان است.

 توطئه علنی ریاض علیه ملت فلسطین

خالد بن فرحان درباره افشا شدن روند اخیر عادی سازی روابط بین ریاض و تل آویو و خبرهای مطرح شده درخصوص مشارکت عربستان در نشست اخیر عبدالله دوم شاه سعودی و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل در شهر امان گفت: شکی نیست که تلاش ریاض برای عادی سازی روابط با اسرائیل کاملا واضح است و گواه این ادعا نیز توطئه علنی عربستان علیه ملت فلسطین و موافقت از پیش صورت گرفته و تلاش بی وقفه آل سعود برای موفق کردن تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درخصوص قدس در اتاق های در بسته است. دیگر گواه این ادعا نیز سکوت شرم آور عربستان در قبال کشتار کنونی ساکنان غزه است که بزرگترین دلیل بر هماهنگی مستحکم و مداوم بین آل سعود و رژیم صهیونیستی به شمار می رود.

تباهی گاو شیرده سعودی

خالد بن فرحان با اشاره به پسرفت اوضاع اقتصادی عربستان در سایه سیاست های جدید شاه سعودی و فرزندش و بازداشت شماری از بازرگانان و شاهزادگان سعودی و طرح شاه سعودی و فرزندش برای تحمیل دیکتاتوری بر خاندانش و مردم عربستان اظهار داشت  عربستان در سایه اصرار ترامپ برای دوشیدن آخرین قطره شیر گاو شیرده سعودی دچار تباهی اقتصادی شده است و اگر این مسیر به طور جدی اصلاح نشود، متاسفانه در آینده بسیار نزدیک همه چیز تباه خواهند شد.

وی گفت: بسیاری از بازرگانان بزرگ و اقشار متوسط جامعه عملا به خارج از کشور رفته اند تا در جایی سکونت کنند که بتوانند زندگی کنند و از حق یک زندگی با عزت و امن برخوردار باشند.

خالد بن فرحان افزود: آمار رسمی و مشخصی وجود ندارد اما به طور قطع، شاهزادگان بسیاری در زندان ها هستند که من بسیاری از آنها را می شناسم اما نام هیچ یک از آنها را به خاطر ترس از تهدید زندگی شخصی آنها نمی توانم بر زبان بیاورم.

شاهزادگان در جوش و خروش

وی گفت: یقین دارم که برخی شاهزادگان الان در اعتراض به نظام سعودی و سیاست آن در حال جوش و خروش درونی هستند زیرا این سیاست ابهت عربستان و وجهه و جایگاه و توانمندی های آن را تباه کرده است و آینده خاندان را در خطری واقعی قرار داده است. اکثر صاحب نفوذان و نیروهای تاثیرگذار بر عرصه سیاسی سعودی نه فقط معترض هستند بلکه خواهان تغییری واقعی هستند که آنها و ملت عربستان و ملت های عربی و اسلامی را راضی کند.

انتهای پیام/تسنیم

یک شاهزاده جدا شده از آل سعود تاکید کرد خشم زیادی در داخل خاندان حاکم به سبب رفتارها و اقدامات محمد بن سلمان حاکم شده و سرنگونی وی حتمی است و فقط به زمان نیاز دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme