https://telegram.me/empireoflies

شانتاژهای آمریکایی‌ها درباره برنامه موشکی ایران، یک عملیات روانی است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمحمد حسن آصفری عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با میزان، با بیان اینکه شانتاژهای آمریکایی ها در شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره برنامه های موشکی ایران را نهایتا می توان در حد یک عملیات روانی قلمداد کرد، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران زیر بار دخالت بیگانگان در امور دفاعی اش نخواهد رفت.

وی ادامه داد: ما از یاد نمی بریم که اگر امروز غرب ناچار شد که با ما مذاکره کند به خاطر توانمندی دفاعی و نیروهای مسلح ما بود که یقینا این توانمندی، “توانمندی از حیث بازدارندگی” خواهد بود.

آصفری با بیان اینکه دشمنان از مدتها قبل، دخالت در زمینه بنیه دفاعی جمهوری اسلامی ایران را پیشبینی کرده بودند، گفت: از قبل و از زمان بحث برجام و مذاکرات هسته ای می دانستیم که دشمنان بلافاصله بعد از ماجرای هسته ای به سراغ سایر موضوعات مثل بحثهای موشکی و حقوق بشر می روند.

این عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ملت ایران همانگونه که در موضوع هسته ای اقتدار خود را ثابت کرد، در موضوع موشکی نیز سر حرف حق خود خواهد ایستاد، یادآور شد: ما آزاد هستیم آزمایش های موشکی انجام دهیم و خود را برای دفاع از مرزهایمان آماده نگه داریم.

آصفری در پایان با بیان اینکه آمریکا و غرب هنوز میزان دقیق قدرت پدافندی ایران را نتوانسته اند تشخیص بدهند، خاطرنشان کرد: در صورتیکه کشورهای بیگانه بخصوص آمریکایی ها که در آن سر دنیا قرار دارند، به این منطقه بیایند قطعا با تذکر و اقدام جدی نیروهای مسلح اعم از ناوگان هوایی و پدافندی جمهوری اسلامی ایران مواجه می شوند.

انتهای پیام/تسنیم

آصفری با بیان اینکه شانتاژهای آمریکایی ها در شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره برنامه های موشکی ایران را نهایتا می توان در حد یک عملیات روانی قلمداد کرد، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران زیر بار دخالت بیگانگان در امور دفاعی اش نخواهد رفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme