https://telegram.me/empireoflies

شازده پهلوی روغن ریخته را نذر امام زاده کرد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه من و تو که حدود ۴ سال از تاسیس آن می گذرد در مدت زمانی که مشغول وطن فروشی بوده تا کنون خدمات بسیار ارزنده ای را به خاندان در تبعید پهلوی نموده تا جایی که بسیاری از ناظران رسانه ای بر این گمان هستند که بودجه کلان این شبکه بخش بسیار زیادی را این غرتگران اموال ملت ایران تامین می کنند.

در سال های اخیر خبر ها و گزارشات فراوانی از همکاری های نزدیک خانواده پهلوی با مدیران شبکه من وتو به گوش رسیده و مصادیق آن نیز در این تلویزیون هر ساله در تعداد قابل توجهی دیده می شود.

به عنوان مثال پخش برنامه هایی مثل Greatest Hits، از تهران تا قاهره، کوروش هرگز نخواب، در تبعید و رضا شاه توسط شبکه من و تو و دعوت از خانواده پهلوی و سلطنت طلبان و شخص رضا پهلوی در برنامه های من و تو، گرایش های این شبکه را به سمت سلطنت طلبان و دربار پهلوی بیشتر از قبل آشکار می سازد.

این خوش خدمتی ها تا جایی بود که شازده پهلوی در سال ۱۳۹۲ طی پیامی به مدیر شبکه من و تو، کیوان عباسی از وی قدردانی نمود. رضا پهلوی خطاب به کیوان عباسی از مبارزات وی و دیگر یارانش قدردانی نمود و با توصیه به وی، از نقشه شوم براندازی نظام جمهوری اسلامی سخن گفت.

اما در آخرین رپرتاژ آگهی این شبکه برای خاندان در تبعید پهلوی مصاحبه ای از رضا پهلوی در قالب تبلیغ برای کمپینی که از آن تحت کارزار برای آزادی یاد می شود پخش شد.

رضا پهلوی که اخیرا بر اثر سخنان وطن فروشانه و حمایت هایی که از تجزیه طلبان کرده بود در بین سلطنت طلبان به شدت مهجور افتاده با حضور در این تلویزیون سعی کرد هنوز خود را نفر اول اپوزیسیون جمهوری اسلامی نشان دهد و به نمایندگی از این طیف خواستار آزادی زندانیان سیاسی شد.

وی در این مصاحبه ادعا می کند که کارزار مورد نظر در ماه های اخیر در بین مردم ایران همه گیر شده است !! تا جایی که حکومت یارای مقابله با آن را ندارد و باید به خواسته های آن تن دهد وی هم چنین ادعا می کند که آزادی برخی از زندانیان امنیتی در هفته های اخیر مثل برخی از زندانیان دو تابعیتی که با وثیقه از زندان آزاد شده اند به فشار های حاصل از این کمپین بر می گردد و این امر نشان می دهد که کمپین برای آزادی تا چه حد موفق عمل نموده است .

البته ادعایی که شازده پهلوی می کند بیشتر شبیه ضرب المثل روغن ریخته نذر امام زاده شد است چرا که روند آزادی یکی از زندانیان امنیتی از ماه ها پیش توسط دولت کانادا پیگیری می شد تا جایی که از دولت عمان در این قضیه بسیار کمک گرفتند تا این که آخرین رایزنی های خود را با وزیر امور خارجه عمان در مجمع عمومی سازمان ملل انجام دادند و از ایران خواستند تا در این مساله همکاری نمایند. که نهایتا پس از رایزنی های فراوان در داخل کشور فرد متهم با تودیع وثیقه سنگین به صورت مشزوط مدتی آزاد شد .البته شازده پهلوی خود بهتر می داند که حکومت مقتدری مثل نظام اسلامی هیچ گاه به فشار های گروه های نام و نشان دار اپوزیسیون در مسائل داخلی و خارجی وقعی ننهاده چه برسد به کمپین مهجوری که شاید تا کنون نام آن به ندرت شنیده شده باشد بنا براین اگر گرو ههای اپوزیسیون در تبلیغات خود مدعی آزادی زندانیان سیاسی می شوند تنها به دلیل دم تکاندن نزد دولت های غربی و اربابان اروپایی شان است و این دولت های حامی این گروه ها هستند که باید حیله و فریب این ها را فهم کنند تا به دلایل واهی من جمله آزادی زندانیان با تابعیتی دوگانه را برای دریافت مبالغ کلان از این دولت ها بهانه نکنند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme