https://telegram.me/empireoflies

شازده وکیل ملت است یا وکیل تجزیه طلبان؟؟؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته گذشته جلسه ای در لندن به رهبری حسن شریعتمداری، فرزند آیت الله محمد کاظم شریعتمداری برگزار شد با نام “شورای مدیریت گذار [از جمهوری اسلامی]” ولی‌ اگر به برنامه آن نگاه کنید، که تا همین چند روز پیش محرمانه بود خواهید دید که این برنامه طرحی برای تجزیه ایران اسلامی است

این شورا بخشی از استان خوزستان را استان “عربستان” نامید. و نمایندگانی که در ایران کسی آنها را نمی شناسد از این استان سخنرانی نمودند. علاوه بر “عربستان،” دو استان جدید دیگر هم شریعتمداری و شورای تجزیه طلب او اختراع کرده ا‌ند که عبارتند از “استان بلوچستان” و “استان ترکمنستان” [در خراسان شمالی‌]. علاوه بر این ها، “منطقه خودگردان قشقایی” را نیز به نقشه ایران اضافه کرده ا‌ند.

سیزده “ایالت اقوام” اعلام شده است، که در نهایت به سود “پان ترکیسم” خود شریعتمداری است چرا که یک استان آن، استان آذربایجان، متشکل از استان‌های کنونی آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی‌، زنجان، و اردبیل میباشد. حتی در جاهایی که خود مردم آن هیچگونه ادعائی برای متفاوت بودن از بقیه ندارند، “شورای تجزیه” برای آنها آیالت اقوام جدید تشکیل داده است. مثل گیلان و مازندران که به زور می خواهند آنها را هم مستقل اعلام کنند.

فرامرز دادرس از اعضای باقیمانده ساواک که در سالهای اخیر با طیفی از سلطنت طلبان و طیف های ضد انقلاب دچار مشکل شده است اطلاعاتی را از پشت پرده این کنفرانس منتشر کرده که قابل توجه است. وی در یادداشتی در این خصوص نوشته:”طبق برنامه ریزی  قبلی قرار بودکه جلسه شورای گذار برای تجزیه ایران در سالن کالج رویال لندن افتتاح شود.ولی مطلع شدیم که کالج رویال اجازه نداده که این گرد همایی آنجا برگزار شود.


به ناچار شورای گذار برای تجزیه ایران ، به جستجوی محلی دیگر پرداخت و سالن یک هتل (Holiday Inn) را برای چند ساعت اجاره کرد.
بنگاه گذار برای تجزیه ایران و حامیان آن قصد داشتند با برگزاری این جلسه در رویال کالج از نام پر طمطراق آن برای خود کسب مشروعیت سیاسی نمآیند و منتقدین و میهن پرستان را مرعوب کرده ولی گویا افرادی تبانی کردند و به رویال کالج خبر دادند که چند تروریست شناخته شده و چند نفر آدم های نامطلوب و سابقه دار که در دادگاه های اروپا، آمریکا و کانادا به جرم های خلافکاری ، کلاهبرداری و غیره … محکوم شده اند در این بنگاه شریک هستند و قصد دارند با حضور و عکس یادگاری انداختن در رویال کالج برآی خود کسب اعتبار نمایند و مخالفین خود را مرعوب و منکوب نمایند.


رویال کالج هم این کلک تکراری کسب اعتبار در پشت میکروفون و عکس انداختن با در و دیوار و دکور را فهمید و دید به درد سرش نمی ارزد و عذر این جماعت را خواست.”
همچنین وی ومی نویسد که محل برگزاری جلسات حزب مشروطه و بنگاه گذار برای تجزیه ایران که همزمان در یک روز و یک ساعت به فاصله نزدیکی پیش بینی شده بود. قرار بود به ابتکار شهریار آهی کارمند باز نشسته سیا و دفتر شازده منتظر السلطنه ، پس از پایان جلسات همزمان ، شرکت کنندگان در جلسات بنگاه گذار برای تجزیه ایران و حزب مشروطه ، به ناگاه از دو سالن خارج شده و به صورت هیئتی ! به خیابان ریخته و با ابراز احساسات مصنوعی ، فریاد های شادی سر داده و یکدیگر را در آغوش گرفته و پیروزی جلسات خود را جشن گرفته و به رقص و پایکوبی بپردازند و تلویزیون های فارسی زبان انگلیسی  این صحنه را به مردم ساده لوح و متوهم حقنه نمایند که در پایان جلسات این دو گروه با یکدیگر به مشکل برخوردند چرا که در یکی از جلسات بر علیه گروه دیگر انتقادات و حرف هایی زده شده بود که به مزاق دیگری خوش نیامد و تجمعی هم تشکیل نشد.

البته نقش رضا ربع پهلوی هم در این میان جالب توجه است که وی هم زمان هم از تجزیه طلبی حمایت می کند و هم آن را رد می کند و خود را وکیل ملت یک پارچه ایران می داند.

طبق سناریوی جدید، رضا پهلوی در مصاحبه با کیهان لندن در پاسخ به سوال خبرنگار ، رسما از طرح «شورای مدیریت گذار» حسن شریعتمداری حمایت میکند؛ اما در مصاحبه با تلویزیون منوتو، با معرفی خود به عنوان «وکیل ملت» بدنبال فرار از پذیرش مسئولیت در «شورای گذار» حسن شریعتمداری است.
جالب اما، علیرغم آنکه رضا پهلوی تمام مصاحبه های خود را در صفحات اجتماعی (توییتر، تلگرام و …) منتشر میکند، اما از دو مصاحبه صورت گرفته در آن روز، تنها به بازنشر مصاحبه با منوتو می پردازد و مصاحبه کیهان لندن را سانسور میکند.
لازم به ذکر است که حسن شریعتمداری در محافل سیاسی به یکی از طرفداران فدرالیسم و تجزیه ایران شناخته می شود. پیش زمینه فکری او در موضوع تجزیه ایران را می توان در مقالات مختلف و تاکید بر تقسیم بندی کشور به ۱۳ ایالت و سه استان خود مختار (استان بلوچستان، استان ترکمنستان و استان عربستان) مشاهده کرد.
انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. شریعتمداری ،این روباه پیر خیلی غلط کرده،به هرچی نابدترش خندیده که دهان متعفنش روبازمیکنه وازتجزیه قومی ایران حرف میزنی.نه مازندران،نه گیلان ونه هیچ جای ایران جدانخواهندشد،یکپارچه اندویکپارچه میمانند.گرچه کسی برای این آشغالهاتره خردنمیکنه

  2. به عقیده من این عوضی هاوخائن ها حتی درخواب هم نخواهندیدکه قدم برخاک ایران عزیز میگذارند.شاشزاده رضا پهلوی که اصلا عددی نیست،هیچ وقت هم نبوده
    هر لحظه آماده ایم اسلحه به دست بگیریم اگردستورش صادربشه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme