https://telegram.me/empireoflies

شازده میلیاردر، چشم انتظار پول خُرد شد!!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» در سال گذشته میلادی وضعیت بسیار بدی داشت و کارش به جایی رسید که از سوی دوستان و حامیان و سینه‌چاکان قدیمی، مورد حمله قرار گرفت.

مصاحبه‌های «رضا (ربع) پهلوی» با رسانه‌های خارجی بخصوص روزنامه سعودی «الوطن» و سایت «العربیه» بجای آنکه وجه او در بین اپوزیسیون و به‌ویژه سلطنت‌طلبان تقویت کند، بالعکس وی را با حاک یکسان نمود!

«ربع پهلوی» در مصاحبه با روزنامه سعودی «الوطن» در برابر خبرنگار سعودی که از واژه جعلی «خلیج ع ر ب ی» استفاده کرده بود، سکوت نمود و حتی از مالکیت ایران بر جزایر سه‌گانه تنب کوچک، تنب بزرگ و ابوموسی هم حمایت ننمود. این بی‌وطنی و خیانت «ربع پهلوی» علاوه بر عصبانیت بسیاری از ایرانیان، حتی سبب شد تا برخی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین هم از ترس متهم‌شدن به خیانت و وطن‌فروشی از سوی افکار عمومی، به انتقاد از ربع پرداختند و عمل او را صحیح ندانستند.

اما «ربع پهلوی» به این مصاحبه‌ها اکتفا کرد و در مصاحبه‌ای دیگر با «رادیو فردا»، رسما آب پاکی را بر سر طرفداران رژیم سرنگون‌شدن پهلوی ریخت و ادعا کرد که به فکر تاج و تخت نیست. این سخنان ربع هم برای او به قیمت از دست دادن بسیاری از حامیان خارج‌نشین تمام شد. شاهزاده ورشکسته پهلوی، در واکنش به انتقادات سلطنت‌طلبان، در مصاحبه با «کیهان لندن» به پدر و پدربزرگ خودش هم رحم نکرد و آنها را نه‌تنها نقد کرد، بلکه آنان را مورد تمسخر هم قرار داد و تلویحا دیکتاتور نامیدشان.

این سخنان «ربع پهلوی» سبب شد تا بسیاری از سلطنت‌طلبان اگر اندک احترامی برای او قائل بودند، پس از این سخنان از او دل بکنند و آرزوی تجدید بنای رژیم پهلوی را با اینگونه اقدامات ربع، تمام شده قلمداد کنند.

با آنکه به نظر می‌رسد «ربع پهلوی» با آغاز سال تازه میلادی، حداقل برای جلوگیری از شکست‌های سیاسی بیشتر و تشدید منفوریتش در بین آحاد عمومی و بخصوص مخالفان جمهوری‌اسلامی در رفتار و سخنان خود تجدید نظر کند، اما چند روز پیش پس از وقوع حادثه دردناک در ساختمان پلاسکو که منجر به مرگ ده‌ها نفر از هم‌میهنان شد و مردم ایران را غرق در عزا و ماتم کرد، «ربع پهلوی» در واکنش به این حادثه تلخ، طی بیانیه‌ای از لفظ «هلاکت» برای شهدا و کشته‌شدن حادثه پلاسکو استفاده کرد.

بی‌احترامی و توهین به شهدای آتش‌نشان، با واکنش بسیاری از مردم ایران در شبکه‌های اجتمایی مواجه شد و با هشتگ #مزدور از اقدامات خائنانه و ضدایرانی «ربع پهلوی» در ماه‌های اخیر انتقاد شد. اما این شازده ورشکسته که در ماه‌های اخیر اخبار و اسنادی درباره ارتباطش با شاهزاده‌های سعودی منتشر شده، بجای معذرتخواهی از مردم ایران و خانواده شهدای آتش‌نشان، با وجود اسناد و مدارک، با رد این موضوع پرداخت و در فراری به جلو، در سخنانی در شبکه تلویزیونی شخصی‌اش (افق ایران)، از برگزاری انتخابات آزاد در ایران سخن گفت.

ربع در حالی از انتخابات آزاد سخن گفت که طی ماه‌های اخیر «امیرعباس فخرآور» و «سیاوش آذری» دو عضو پیشین «شورای ملی ایران» از وقوع تقلب در انتخابات درونی این شورا به ریاست «ربع پهلوی» سخن گفته و اذعان نمودند که ربع با تقلب به ریاست شورای مذکور رسید! حال معلوم نیست، او که با تقلب به ریاست «شورای ملی ایران» رسیده، چطور داعیه برگزاری انتخابات آزاد در ایران را در سر می‌پروراند!!

البته این شازده ناکام که ده‌ها میلیارد دلار (بالغ بر ۲۶ میلیارد دلار به قیمت سال ۱۹۷۹ میلادی) از ثروت دزدیده‌شدن مردم ایران توسط پدرش را به ارث برده و با شاهزاده‌های سعودی هم مرتبط است، برای آنکه در برابر فشارها و انتقادات ماه‌های اخیر از خود ژست آزادی و استقلال از بیگانگان را نشان دهد، در روزهای اخیر با انتشار شماره حسابی به اسم «شورای ملی ایران» که توسط خود و اطرافیانش اداره می‌شود، از مخالفان جمهوری‌اسلامی خواسته تا کمک‌های نقدی خود را برای وی بفرستند.

«شهرام همایون» یکی از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا و مدیر تلویزیون سلطنت‌طلب «کانال یک»، چند ماه پیش درباره میزان کمک‌های نقدی عناصر اپوزیسیون برای «ربع پهلوی»، گفته بود: “…چند سال پیش سعی کردند برای در مراسمی برای حمایت از شاهزاده پول جمع کنند، اما حداکثر ۵۰۰ هزار دلار جمع کردند … باید برای شاهزاده ۵۰۰ میلیون دلار جمع شود، نه ۵۰۰ هزار دلار …”

این بازی‌های تبلیغاتی از سوی «ربع پهلوی» و اطرافیانش مانند گلستان و پیرزاده در حالی انجام می‌شود که وی با وجود ثروت ده‌ها میلیارد دلاری هنوز به چند صد هزار دلار کمک‌های طرفداران عمدتاً شاه‌دوستانِ سالمند چشم دارد.

البته این اقدامات بیش از اینکه واقعا جنبه دریافت کمک برای فعالیت سیاسی را داشته باشد، روشی برای فریب افکار عمومی و سرکار گذاشته برخی افراد متوهم است، وگرنه ۵۰۰ هزار دلار برای «ربع پهلوی» پول خُرد است!

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» در سال گذشته میلادی وضعیت بسیار بدی داشت و کارش به جایی رسید که از سوی دوستان و حامیان و سینه‌چاکان قدیمی، مورد حمله قرار گرفت. مصاحبه‌های «رضا (ربع) پهلوی» با رسانه‌های خارجی بخصوص روزنامه سعودی «الوطن» و سایت «العربیه» بجای آنکه وجه …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme