https://telegram.me/empireoflies

شازده‌ی فحش‌خور !!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز جایگاه «ربع پهلوی» بیش از پیش در بین حامیانش تضعیف شده و طرفدارانش به جمع منتقدان و مخالفانش می‌پیوندند. بخصوص پس از آنکه در ماه‌های اخیر شواهد زیادی از ارتباط وی با رژیم آل‌سعود و شاهزادگان و رسانه‌های سعودی منتشر شد، هجمه‌ها به سوی «ربع پهلوی» بیشتر شد و برخی از سلطنت‌طلبان به آخرین بازمانده رژیم پهلوی پیشنهاد دادند از سیاست کناره‌گیری کرده و به بچه‌داری کند!

این انتقادات در هفته‌های اخیر زمانی بیشتر شد که «ربع پهلوی» از رفتارهای نژادپرستانه و ناسیونالیستی و عرب‌ستیزانه برخی افراد در تجمع «روز کوروش» در پاسارگاد انتقاد نمود و برخلاف انتظار طرفدارانش، در بیانیه‌ای نوشت: “… همایش هزاران هزار ایرانی به مناسبت این روز بزرگ نه برای کیش شخصیت و نه برای جایگزینی فاشیسم دینی به فاشیسم نژادی است … هرگونه سخن یا رفتاری را که نفرت‌پراکنی ضد یک قوم یا نژاد،‌ جنس و یا باوری باشد محکوم می‌کنم …”

اینجا بود که برخی از عناصر سلطنت‌طلب به شازده حمله‌ور شدند. «امید دانا» سردسته سلطنت‌طلبان مقیم اروپا و «شهرام همایون» مجری شبکه‌ای لس‌آنجلسی از این دست افراد بودند که به‌طور ضمنی یا مستقیم «ربع پهلوی» را به “خیانت” و “وطن‌فروشی” متهم کردند.

«امید شریفی دانا» که چند سال پیش در وصال با دختر شازده ناکام مانده و از آن زمان به جمع منتقدان او پیوسته بود، از جمله افرادی بود که تندترین انتقادات را نثار «ربع پهلوی» کرد.

«امید دانا» این سوال را مطرح کرد که چرا شازده در سالهای پیش اینگونه ژست حقوق‌بشری نمی‌گرفت و اکنون که اسناد زیادی از رابطه‌اش با سعودی‌ها منتشر شده، به حامی اعراب تبدیل گشته و از آنها دفاع کرده و بیانیه صادر می‌کند. منتقدانی مانند دانا (بخوانید نادان!) انتشار بیانیه‌های اینچنینی از سوی «ربع پهلوی» را نشانه‌ای دیگر بر وابستگی شازده با آل‌سعود می‌دانند.

سردسته سلطنت‌طلبان مقیم اروپا، که مانند بسیاری از منتقدان «ربع پهلوی»، «علیرضا نوری‌زاده» (معروف به سعودی‌زاده) را عامل پیوند شازده با سعودی‌ها می‌داند، دیروز در صفحه فیسبوکش از ارتباط بین شازده و نوری‌زاده رمزگشایی کرد و نوشت: “علیرضا نوریزاده (در یکی از برنامه‌هایش) می‌گوید وقتی دیدم شاهزاده رضا پهلوی علیه فرزندان کورش بیانیه صادر کرده است، فورا به ایشان زنگ زدم و به ایشان تبریک گفتم …

وقتی علیرضا نوریزاده مامور ویژه عربستان در اپوزسیون ایران، تا این حد به شاهزاده رضا پهلوی نزدیک است که میتواند به ایشان زنگ بزند و بابت محکومیت فرزندان کورش تبریک بگوید، آیا جای پرسشی برای شیرین عقلانِ حامی شاهزاده می‌ماند؟ تا این لحظه برای شاهزاده رضا پهلوی و دیگر کسانی که جنبش پاسارگاد را به بهانه‌های مختلف محکوم کردند، مهم نبوده تا برای بازداشت شدگان هفتم آبان بیانیه‌ای صادر کنند. خیانت به ایران و فرزندان کورش، شاخ و دم نیاز ندارد، بنابراین هواداران پادشاهی باید بیدار شوند و با بهانه‌های مضحک دل خود را شاد نکنند و با حقیقت شاهزاده عرب‌دوست روبرو شوند …”

اینها تنها بخشی از انتقادات به «ربع پهلوی» است و بعید نیست تا چندی دیگر درخواست منتقدان او درباره خانه‌نشین شدن و بچه‌داری به حقیقت بپذیرد!

تا چند سال پیش هیچ یک از سلطنت‌طلبان و حتی دیگر عناصر اپوزیسیون جرأت نمی‌کردند کوچکترین انتقادی به «ربع پهلوی» بکنند، اما اکنون شاهزاده پهلوی‌دوستها آنقدر تضعیف شده که افرادی مانند «امید دانا» به او فحاشی کرده و او را “خائن” ، “مزدور” ، “حرام لقمه” ، “نمک به حرام” و امثالهم صدا میزنند!

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز جایگاه «ربع پهلوی» بیش از پیش در بین حامیانش تضعیف شده و طرفدارانش به جمع منتقدان و مخالفانش می‌پیوندند. بخصوص پس از آنکه در ماه‌های اخیر شواهد زیادی از ارتباط وی با رژیم آل‌سعود و شاهزادگان و رسانه‌های سعودی منتشر شد، هجمه‌ها …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme