https://telegram.me/empireoflies

شارلاتان بازی‌های مسیح علی‌نژاد ادامه دارد! /وقتی گریه‌های نمایشی برای دریافت پناهندگی لو می‌رود+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچندی پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد که شاپرک شجری زاده از دختران کشف حجاب کرده به دو سال حبس تعزیری و ۱۸ سال حبس تعلیقی محکوم شده است.

شاپرک شجری زاده از افرادی بود که در زمستان ۹۶ در خیابان قیطریه تهران اقدام به کشف حجاب کرده و پس از آن توسط نیروهای امنیتی بازداشت می شود. در همان زمان برخی از رسانه ها افشا می کنند که وی با سفارت برخی از کشور های اروپایی در ارتباط است. همچنین نکته  حائز اهمیت حمایت همه جانبه وی از مسیح علی نژاد و فعالیت های ضدانقلابی وی است.

پس از این اتفاقات وی بار دیگر و در اواسط اردیبهشت ماه در کاشان دستگیر و پس از مدتی دوباره آزاد می شود.

اما پس از انتشار خبر محکومیت وی به ۲ سال حبس تعزیری و ۱۸ سال حبس تعلیقی، بلافاصله فیلمی از شاپرک شجری زاده در صفحه مسیح علی نژاد منتشر می شود که وی با حالتی گریان و با بغض، خود را مستحق چنین مجازاتی نمی داند و می گوید باید ۱۸ سال خفه باشد تا حکم زندان اجرا نشود!

دانلود

اما پس از انتشار این فیلم، فعالان فضای مجازی افشا می کنند که وی مدت ها قبل به خارج از کشور گریخته در نتیجه گریه و زاری نمایشی این فرد برای حکمی بوده که حتی قابلیت اجرا شدن نیز ندارد و تنها برای دریافت پناهندگی بوده است.

اما نکته جالب توجه آنجاست که شاپرک شجری زاده از مدت ها پیش با مسیح علی نژاد در ارتباط بوده و حدود ۱ سال پیش در اینستاگرام آرزو کرده بود که به زودی به وی در خارج از کشور بپیوندد.

 

 

پس از اینکه همگان متوجه می شوند شاپرک شجری زاده حدود ۱ ماه پیش از کشور گریخته و گریه و زاری وی برای حکمی بوده که قابلیت اجرا ندارد و تنها برای دریافت پناهندگی بوده است، مسیح علی نژاد که بازی خود را لو رفته می بیند بازهم فیلمی از شاپرک شجری زاده منتشر می کند که وی صراحتا اعتراف می کند از کشور گریخته است.

 

 

این در حالی است که مابقی دختران کشف حجاب کرده تنها به یک یا دوسال حبس تعزیری محکوم شده اند و حکم سنگین وی نشان می دهد که ماجرا فراتر از کشف حجاب بوده که پناهندگی و ارتباطات طولانی مدت وی با مسیح علی نژاد، مهر تائیدی بر این فرضیه می زند.

به هرحال شارلاتان بازی های مسیح علی نژاد که سعی می کند با سوء استفاده از برخی دختران ساده لوح و فریب خورده برای خود درآمدی فراهم کند و دوستان خود را به پناهندگی کشورهای اروپایی برساند همچنان ادامه داشته و نمونه هایی همچون شاپرک شجری زاده باز هم خود را لو خواهند داد!

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

شارلاتان بازی های مسیح علی نژاد که سعی می کند با سوء استفاده از برخی دختران ساده لوح و فریب خورده برای خود درآمدی فراهم کند و دوستان خود را به پناهندگی کشورهای اروپایی برساند همچنان ادامه دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. خسته نباشید ممنون به خاطر این وبسایت کاربردی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme