https://telegram.me/empireoflies

شاذگویی اکبر گنجی: اسرائیل اشغالگری دموکرات است!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «اکبر گنجی» جز آن دسته از عناصر اپوزیسیون است که روزگاری در سالهای ابتدایی انقلاب اسلامی آنقدر تندرو بود که به‌دلیل فرور کردن پونز در پیشانی دخترانی بدحجاب به «اکبر پونز» معروف شد و بعدها از آن‌ور بام افتاد و به اعتقادات دینی خود پشت کرد.

وی که در سالهای اخیر از کشور گریخته و سابقه حمایت از فتنه ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه سال ۸۸ را دارد، در این سالها به‌عنوان کارشناس و نویسنده رسانه‌های اپوزیسیون فعال بود و در این راستا به تمجید از مبانی غربی و زیرسوال بردن اعتقادات اسلامی مانند وحیانی بودن قرآن و وجود امام زمان(عج) پرداخته است.

«اکبر گنجی» که مانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون خود را کارشناس در همه زمینه‌ها می‌داند، چند روز پیش در واکنش به تحولات اخیر در فلسطین، در حالی که از اشغالگری، نژادپرستی، جنایت جنگی، یاغی‌گری و تروریست رژیم صهیونیستی اذعان و گله کرد، اما در کمال تعجب ادعا کرد که اسرائیل تنها دموکراسی خاورمیانه است!

باید از گنجی و افراد مانند او پرسید این چه دموکراسی است که به اذعان خودش، دست به اشغالگری و آپارتاید و تروریست می‌زند؟ گویا در سیستم فکری افرادی مانند این اپوزیسیون فراری، دموکراسی و مردم‌سالاری می‌تواند همراه با جنایت و تجاوز و ترور باشد؛ همان‌گونه که در آمریکا و دیگر کشورهای غربی هم وجود دارد.

باید به این افراد غربزده و حامی دموکراسی گفت که اگر ارزش‌های غربی ازجمله دموکراسی این است، که ارزانی خودتان.

 

 

 

انتهای متن/

«اکبر گنجی» جز آن دسته از عناصر اپوزیسیون است که روزگاری در سالهای ابتدایی انقلاب اسلامی آنقدر تندرو بود که به‌دلیل فرور کردن پونز در پیشانی دخترانی بدحجاب به «اکبر پونز» معروف شد و بعدها از آن‌ور بام افتاد و به اعتقادات دینی خود پشت کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme