https://telegram.me/empireoflies

شادمانی علی‌نژاد از تمسخر زنان ایرانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبازیکنان تیم ملی والیبال آرژانتین که در راستای بازی های لیگ جهانی در ایران به سر می برند چند روز پیش پس از بازدید از کاخ سعد آباد و بازار تجریش اقدام به خرید روسری و شال کرده بودند در هنگام برگشت به محل اقامت خود عکسی به یادگار گرفته اند که به نظر برخی از هم وطنان ما با این عمل  پوشش بانوان ایرانی را به سخره گرفته اند.

در پی اعتراض به این حرکت شنیع که امیدواریم از روی آگاهی یا به عمد صورت نگرفته باشد بازیکنی که این عکس را منتشر در اینستاگرام خود منتشر نموده بود بلافاصله آن را حذف نمود و به نوعی از این حرکت خود ابراز پشیمانی نمود و عذرخواهی کرد.

البته باید گفت این اقدام مسئولان تیم آرژانتین در راستای جلوگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب در به وجود آوردن حاشیه برای تیم ملی این کشور قابل تقدیر است چرا که مربی این تیم زمانی در ایران مربی تیم ملی والیبال بوده و به خوبی از فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان مسلمان اطلاع دارد و حتی خانواده وی در ایران خیلی خوب این فرهنگ را درک نموده بودند و همواره در مکان های عمومی حجاب اسلامی را رعایت می کردند.

روبرتا برنویی همسر سرمربی سابق والیبال ایران در روز های آخری که در ایران بود گفته بود در ایران زندگی بسیار راحتی داشتم و حتما یک روزی دوباره به این کشور باز خواهم گشت.وی همچنین گفته بود ایران فرهنگ بسیار غنی و گسترده‌ای داردو فرهنگ مردم ایران خیلی خیلی جذاب است و شخصا علاقه زیادی به مطالعه و یادگیری درباره اشعار فارسی دارد.

وی همچنین در خصوص زنان ایرانی گفته بود زنان ایرانی خیلی قوی هستند و آنها را تحسین می‌کنم. آنها شخصیت بسیار قدرتمند و قابل احترامی دارند.

وی حتی در جواب سوال یکی از مجریان برنامه ای در سیما که از وی در خصوص روابطش با همسرش سوال نموده بود همانند زنان ایرانی و مسلمان گفت که روابط بین زن و شوهر امری خصوصی است و هر فرد باید این مسائل را در درون خانواده خود پنهان نگه دارد. این واکنش وی در آن زمان با استقبال بسیار زیاد زنان ایران مردان غیور ایرانی قرار گرفت و نشان داد که فرهنگ غنی ایرانی اسلامی تا چه حد می تواند به روی کسانی که چند صباحی در ایران زندگی می کنند تاثیر گذار باشد.

اما هستند در این میان افرادی که از زنانگی و ایرانی بودن تنها اسمی را به یدک می کشند. من جمله مسیح علی نژاد که سال هاست در حال مبارزه با فرهنگ و سنن زنان و مردان ایرانی است. وی نه تنها به دین و فرهنگ ایرانی هیچ اعتقادی ندارد و عملا در زندگی خود این موضوع را نشان داده و حتی بر خلاف احکام اسلامی با یک مرد ایرانی که اکنون همسرش است مدت ها رابطه نامشروع داشته و ازطرفی با سنت های ایرانی به شدت مبارزه می کند.

در آخرین اقدام این زن خبرنگار با شور شعف عکس به استهزا گرفتن حجاب زنان ایرانی را توسط برخی از بازیکنان تیم آرژانتین منتشر کرده و گفته این استایل ایرانی نیست این نتیجه یک قانون اجباری است که جمهوری اسلامی به زنان ایرانی تحمیل کرده اما زنان ایران شجاعانه به این اجبار اعتراض می کنند. حجاب اجباری فرهنگ مردم ایران نیست بلکه یک قانون شرم آور است که باید با تلاش و اعتراضات خود زنان و حمایت همه چهره های محبوب داخلی و خارجی از بین برود.

علی نژاد در طول سی و چند سالی که در ایران و در دامان خانواده ای به اصطلاح مذهبی زندگی کرده حتی به اندازه همسر مربی آرژانتین نیز از دین اسلام و زندگی مسلمانان تاثیر نگرفته و همواره اعلام می کند که دشمنی بی پایانی با اندیشه های اسلامی و ایرانی دارد و هر کجا ملت ایران و زنان و مردانش مورد تمسخر یا خشم قرار بگیرند وی شادمان خواهد شد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بازیکنان تیم ملی والیبال آرژانتین که در راستای بازی های لیگ جهانی در ایران به سر می برند چند روز پیش پس از بازدید از کاخ سعد آباد و بازار تجریش اقدام به خرید روسری و شال کرده بودند در هنگام برگشت به محل اقامت خود عکسی به …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme