https://telegram.me/empireoflies

شادمانی شهرام همایون از برهنه شدن یک خواننده زن

«شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون سلطنت طلب «کانال یک» در برنامه سیاسی روزانه خود به اقدام بعضی زنان ایرانی خارج از کشور در خصوص اعتراض به نقض حقوق زنان در داخل ایران واکنش نشان داد.

این زنان ایرانی در اروپا با برهنه کردن اندام خود و شعارهای هنجار شکن قصد داشتند که به نقض حقوق زنان در داخل ایران اعتراض نمایند. البته حقوقی که اینگونه زنان از آن صحبت میکنند بیشتر مربوط به آزادی بدون قید و شرط جنسی در متن جامعه است. یعنی ارتباط نامشروع با هر کس و همچنین همجنسگرایی و همجنس بازی.

شهرام همایون با پخش فیلم حرکت ناشایست این زنان در شبکه کانال یک  گفت: «تعدادی از خانم های ایرانی در اروپا به نشانه اعتراض نقض حقوق زنان در داخل ایران به خیابان ها آمده و اندام خود را برهنه کرده اند. من به کارهای آن ها احترام میگذارم. اما فکر میکنم این کار به نوعی اعتراض افراط گونه است.»

وی افزود: «برهنه کردن بدن و اقدام به اینگونه کارها مردم را وحشت زده میکند. چون مردم ایران برای خودشان و خانواده هایشان خط قرمزهایی را دارند و اگر قرار باشد در مقابل حجاب اینگونه اقداماتی صورت بگیرد چه بسا برخی ترجیح بدهند همان حجاب را داشته باشند.»

مدیر کانال یک در ادامه سخنان خود همچنین فیلم دیگری را از خواننده زن به نام “گیسو شاکری” از طرفداران سرسخت منافقین را پخش نمود که این خواننده در حین اجرای برنامه شروع به توهین علیه  مسئولین جمهوری اسلامی میکند.

 نکته جالب اینجاست که شهرام همایون مدعی میشود با اینگونه کارها موافق نیست اما هم فیلم توهین آمیز را پخش نموده و هم قبل و بعد از پخش فیلم  با حالت شادی میگوید: «خانم گیسو شاکری یک برنامه ای را اجرا کرده است که از ته دلم از این اقدام بدم نمی آید. البته مخالف اینگونه کارها هستم. اما این کار خیلی قشنگ است آن را از شبکه پخش میکنم. چون آدم بعضی وقت ها خوشش می آید.»

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme