https://telegram.me/empireoflies

سیل کار سپاه بود!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای پس از وقوع سیل در چند استان ایران، عناصر اپوزیسیون و دنباله‌های داخلی آنها به جای آنکه حداقل از دولت آمریکا به دلیل مسدود کردن راه‌های مالی کمک‌رسانی از خارج کشور به سیل زدگان انتقاد کنند، هر روز با داستان‌سرایی‌های جدید که حتی خنده مرغ پخته را به دنبال دارد، سعی می‌کنند حکومت ایران عامل وقوع سیل معرفی کنند. این در حالی است که این افراد در زمان وقوع موارد مشابه در کشورهای غربی از کنار آن به راحتی می‌گذرند.

در این میان، «آریا باقری» از مجریان معلوم‌الحال شبکه سلطنت‌طلب «ایران آریایی» در بیان دلایل وقوع سیل اخیر در چند استان ایران، عامل وقوع سیل را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست. در روزهای پس از قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی دولت تروریست‌پرور آمریکا، این سلطنت‌طلب کهنسان و زوار در رفته ادعا کرد: “من خبر دارم که سپاه عمدا سدها را منفجر کرده در ایام نوروز تا تعطیلات مردم را خراب کند. آنها با این کار دنبال آنند که مردم رسوم باستانی نوروز را کنار بگذارند و از برگزاری مراسمهای ویژه نوروز و سفرهای نوروزی دست بردارند!”

در ابتدا شاید بیان اینگونه سخنان احمقانه از سوی اپوزیسیون عجیب به نظر برسد، اما وقتی بدانیم که برخی از چهره‌های نام آشنا و دارای ادعای اپوزیسیون مانند «امیرعباس فخرآور» و «علی جوانمردی» نیز اینگونه سخنان را مطرح کرده‌اند، خیلی تعجب نمی‌کنیم.

«علی جوانمردی» خبرنگار شبکه دولتی «صدای آمریکا» و از عناصر تجزیه‌طلب غرب کشور چند روز پیش درباره دلایل وقوع سیل مدعی شده بود: “سپاه عامل وقوع سیل است. سپاه عمدا مخازن آب را ول کرده تا سیل ماشین مسافران نوروزی که به این شهر آمده بودند را ببرد!”

فخرآور نیز که خود را مهمترین اپوزیسیون نظام جمهوری‌اسلامی می‌داند، چند روز پیش سپاه را متهم اصلی وقوع سیل در کشور دانست و گفت: “سیل کار سپاه بود تا به بهانه آن یک سری تغییرات ساختاری در رژیم ایجاد کند!”

فکر می‌کنم که بیان اینگونه مزخرفات از سوی عناصر اپوزیسیون نیاز به جواب دادن ندارد. فقط به مواردی از یاوه‌گویی مخالفان حکومت ایران اشاره شد تا مخاطبین بدانند این افراد فلک زده و فراری برای جلب چند مخاطب و سیاه‌نمایی درباره جمهوری‌اسلامی و نهادهای انقلابی چطور داستان‌سرایی می‌کنند.

 

انتهای متن/

در روزهای پس از وقوع سیل در چند استان ایران، عناصر اپوزیسیون و دنباله‌های داخلی آنها به جای آنکه حداقل از دولت آمریکا به دلیل مسدود کردن راه‌های مالی کمک‌رسانی از خارج کشور به سیل زدگان انتقاد کنند، هر روز با داستان‌سرایی‌های جدید که حتی خنده مرغ پخته را به دنبال دارد، سعی می‌کنند حکومت ایران عامل وقوع سیل معرفی کنند. این در حالی است که این افراد در زمان وقوع موارد مشابه در کشورهای غربی از کنار آن به راحتی می‌گذرند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme