Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

سیرک منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تجمع پرهیزینه و پرسرو صدای گروهک تروریستی منافقین با چراغ‌سبز دولت فرانسه، شنبه (۲۳ خرداد) در شهر پاریس برگزار شد.

«مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین در این تجمع که بیشتر به سیرک شبیه است، سخنان مشابهی را که سالهاست تکرار می‌کند و توجهی بر نمی‌انگیزد را تکرار کرد. او در مصاحبه‌ای در حاشیه این تجمع با یک روزنامه آمریکایی گفت: “توافق هسته‌ای با ایران تنها باعث مشروعیت بخشیدن به تداوم حکومت جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.”

تصاویر و اطلاعات منتشر شده از این تجمع نشان می‌دهد افرادی با جمعیت نه‌چندان زیاد و اکثراً با تابعیت غیرایرانی به عنوان هوادار منافقین در این تجمع شرکت کردند که عمدتاً از اهداف این برنامه بی‌اطلاع بودند!

حامیان آفریقایی منافقین!

حامیان آفریقایی منافقین!

این افراد اکثراً کسانی بودند که به‌خاطر مشکلات بیکاری و فقر به اجاره فرقه رجوی درآمدند تا بتوانند به گذران زندگی بپردازند بر همین اساس آواره‌ها، متقاضیان پناهندگی از کشورهای آفریقایی و کولی‌ها به «ویلپنت» آورده شدند تا صندلی‌های خالی مراسم را پر شود.

یکی از روزنامه‌نگاران ساکن آلمان درباره تجمع اخیر منافقین نوشت: “بالاخره مریم رجوی تنها رئیس جمهور تمام عمری ایران که با ۱۰۰ درصد آرای ۲۰ نفر به این مقام دست یافته و ول‌کن معامله هم نیست، توانست با کرایه چند هزار اروپائی، آفریقائی، بنگلادشی و عرب کنگره بزرگ خود را در پشت میز شیشه‌ای برگزار نماید. در جمعیتی که می‌بینید دنبال ایرانی نگردید. پشت سر سخنرانان کرایه شده از اروپا و آمریکا، سیاهی‌لشکرهای کرایه‌ای آفریقائی، بنگلادشی و عرب انباشته شده‌اند که بخاطر رنگ صورتشان سعی شده در تصویر رسمی مجاهدین دیده نشوند. روی سخن مریم رجوی غرب و به‌خصوص آمریکا می باشد که التماسانه می‌گوید: WE CAN & WE MUST”

دانش‌آموزان سیاه‌پوست در جمع منافقین!

دانش‌آموزان سیاه‌پوست در جمع منافقین!

یکی از رسانه‌های مطرح غربی چندی پیش طی گزارشی نوشت: “غالب حاضران در گردهمایی منافقی، با سازماندهی این گروه از مدارس آورده می‌شوند تا صندلی‌های سالن محل برگزاری گردهمایی پر شود”.

خبرگزاری‌ها همچنین پیش از این فیلمی را منتشر کردند که نشان می‌داد اکثریت قریب به اتفاق شرکت‌کنندگان در تجمع منافقین، ملیتی غیرایرانی داشته و همانگونه که جداشده‌های این فرقه می‌گویند، گدایانی هستند که از برخی کشورهای آفریقایی، آسیایی و برخی کشورهای اروپایی جمع‌آوری شده و به وعده «چند وعده غذای گرم» و «مقداری کمک مالی» به این مراسم آمده‌اند.

دو سال پیش نشریه «لوموند» فرانسه مصاحبه‌ای با برخی از حاضران در تجمع فرقه رجوی در سال ۱۳۹۲ انجام داد که طی این گفت‌وگو یکی از ایرانیانی که در این تجمع حضور داشته به خبرنگار لوموند گفته است: “سالِ اول که به فرانسه آمده بودم با یک ایرانی آشنا شدم که بعضی‌ وقت‌ها تلفنی با هم حرف می‌زدیم و احوال‌پرسی می کردیم، تا اینکه یک روز زنگ زد و گفت یک تجمع ایرانیان در حومهٔ پاریس برگزار می‌شود اگر تونستی بیا هم فال است و هم تماشا. تا لحظه آخر نمی‌دانستم گردهمایی ایرانیان مربوط به مجاهدین است و خلاصه رودربایستی گرفت و رفتیم داخل، از هر ملیتی آنجا بود از کرد‌های عراق گرفته تا ترک‌های ترکیه و از آفریقایی گرفته تا عرب، خلاصه چند دقیقه چرخی زدم و گفتم بپرسم چرا اینجا از همه ملیت‌ها جمع شدند؟ … از کرد‌های عراق پرسیدم که از سوئد آمده بودند، یکیشون گفت که ما از سوئد آمده ایم و گفتند ۴ روز شما رو به پاریس می‌بریم و تنها یک بعدازظهر با ما در یک مراسم هستید و بعد آزاد هستید هرجا می‌خواهید بروید و رفت و برگشت و هتل و غذا و سایر امکانات از طرف ما …”

حامیان سیاه‌پوست منافقین!

حامیان سیاه‌پوست منافقین!

«آلینا آلیمکووا» یک دختر قرقیزستانی است که در یکی از همایش‌های منافقین در پاریس شرکت کرده است. این فرد نیز می‌گوید که حتی یک کلمه فارسی هم نمی‌داند و چیز زیادی هم درباره مسائل مربوط به ایران نمی‌داند، اما تصمیم می‌گیرد با یک پیشنهاد خوب به پاریس سفر کند تا برای چند روز اقامت در پاریس، در یک همایش هم شرکت کند. او می‌گوید همه مسافرانی که با هشت دستگاه اتوبوس از پراگ همراه او به پاریس می‌روند جوان‌اند و اغلب دانشجو و همه از طریق اینترنت به گفته او به نوعی استخدام شده‌اند. چنان که این دختر دانشجوی اهل قرقیزستان می‌گوید هیچ‌کس به درستی از هدف این سفر اطلاعی نداشت.

این روش برگزاری همایش اگرچه برای منافقین بسیار هزینه‌زاست، اما آنها برای جلب اعتماد مقامات غربی و ضرورت‌های فعالیتشان در اروپا و آمریکا ناگزیر از همکاری با سازمانهایی هستند که تورهای ارزان یا رایگان با حامیان مالی اعم از موسسات سیاسی و فرهنگی، برگزار می‌کنند. این قبیل موسسات که بیشتر دارای کارویژه تبلیغاتی هستند، برای مراسم‌های مختلف مانند، جشن‌ها و عزاداری‌ها و کمپین‌های انتخاباتی، سیاهی لشگر تامین می‌کنند.

وجود این موسسات به طور ویژه در اروپا با مخالفت‌هایی مواجه است و منتقدان این تجارت معتقداند، این کار سبب فریب ناظران و مقامات مسئول و حتی عامه مردم می‌شود و از این جهت غیراخلاقی است و باید با آن مقابله شود. این موسسات استدلال می‌کنند که از همایشهای اینچنینی برای کمک به فقرا و توسعه گردشگری استفاده می‌کنند!

گفتنی است، گروهک منافقین که در طی جنگ ۸ ساله ایران و عراق، با رژیم بعث همکاری نظامی-اطلاعاتی داشت و در طول سالهای پس از انقلاب اسلامی بیش از ۱۷۰۰۰ نفر از مردم ایران به‌شهادت رساند، در دی ماه سال ۱۳۸۷ در فهرست گروه‌های تروریستی وزارت امور خارجه ایالات متحده قرار گرفت، اما در تیرماه سال ۱۳۸۹، پس از مدت‌ها لابی‌گری و صرف هزینه‌های کلان، یک دادگاه استیناف در واشنگتن رأی داد که حکم پیشین اشتباه بوده و منافقین تروریست نیستند!

انتهای پیام/

Notice: Undefined variable: current_value in /home/empireof/domains/empireoflies.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa/panel/post-options.php on line 761

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme