https://telegram.me/empireoflies

سیا ترور بیولوژیک می‌کند BBC ترور شخصیت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر سال های اخیر پس از این که کشورهای استعمارگر به این واقعیت رسیدند که حذف فیزیکی برخی از افراد و سران کشورها یا کسانی که بر علیه منافع غرب در حال فعالیت هستند برایشان هزینه های گزافی را به همراه دارد از ترور بیولوژیک یا اصطلاحا ترور خاموش استفاده می کنند. سابقه این ترور ها به دهها سال پیش بر می گردد و اولین بار نیز رژیم های نامشروع اسرائیل و آمریکا برای حذف فیزیکی البته از نوع خاموش آن برای مخالفان این رژیم استفاده کرده اند.

ترور بیولوژیک به معنی از پای در آوردن افراد سرشناس, تاثیرگذار, سیاستمدار و بطور کلی چهره های کلیدی یک نظام با ایجاد یک مرگ تدریجی به وسیله آلوده کردن آنها به مواد سمی یا سرطانزا که در نهایت موجب مرگ زودرس این افراد خواهد شد, بگونه ائی که این تصور ایجاد شود که بر اثر مرگ طبیعی فوت شده اند.

در هفته های اخیر این بحث به دلیل فوت یکی از فرزندان شهید یعنی علی دادمان فرزند شهید دادمان بر سر زبان ها افتاد زیرا احتمال ترور بیولوژیک وی بسیار قوی است وی به دلیل فعالیت هایی که در عرصه دور زدن تحریم های ظالمانه غرب داشت همواره در خطر دستگیری بود تا این که سال ۹۰ در مالزی دستگیر و در زندان آمریکایی ها به مدت یک ماه بازداشت بود و در همین ایام با تزریق یک آمپول به بیماری ناشناخته ای مبتلا شد.

حال شبکه بی بی سی فارسی برای رد گم کنی و لوث کردن موضوع ترورهای بیولوژیک با پرداختن به این موضوع خواسته افکار و اذهان عمومی را در این زمینه از طرف برنامه ریزان این اقدامات خبیثانه منحرف کند.

مرحوم دادمان در محضر رهبر انقلاب

بی بی سی در این زمینه می نویسد”:علاوه بر پیام‌های تسلیت پرتعداد مسئولان، حضور گسترده و البته متنوع چهره‌های سیاسی مطرح هم در مراسم خاک‌سپاری و مجالس ختم علی دادمان قابل‌توجه بود. شرکت حسین شریعتمداری (مدیر روزنامه کیهان) محمدحسین صفارهرندی (وزیر ارشاد دولت اول محمود احمدی‌نژاد) و عزت‌الله ضرغامی (رئیس پیشین صداوسیما) از طیف اصولگرایان هم‌زمان با چهره‌های مشهور اصلاح‌طلب مانند بهزاد نبوی، محمدرضا خاتمی و مصطفی تاج‌زاده، در یک مجلس ختم اتفاق چندان رایجی نیست. حضور مقام‌های نظامی-امنیتی مانند وزرای اطلاعات و دفاع در کنار مدیران بانکی و فعالان اقتصادی هم در یک مجلس ختم شرکت چندان مسبوق به سابقه نبوده است.”

این‌ها بخشی از جملات شیطنت آمیز یادداشت بی‌بی‌سی فارسی به مناسبت فوت علی دادمان است وب‌سایت بی‌بی‌سی فارسی که همیشه عادت به فتنه‌گری و جنجال‌سازی در خصوص حوادث جاری در ایران دارد این بار با پرده دری سعی کرده است تا ضمن معرفی شهید دادمان به‌عنوان چهره ای تندرو و غیرانقلابی مسئله ی ترور بیولوژیک فرزند او علی را ساختگی جلوه دهد. نویسنده در خصوص رحمان دادمان پدر علی دادمان می نویسد: “دادمان در اواخر دهه هفتاد خورشیدی و در دولت محمد خاتمی در حالی به وزارت راه رسید که یک عضو اجرایی مؤثر در حزب مشارکت بود. رحمان دادمان، از مقلدان وفادار آیت‌الله حسینعلی منتظری، قائم‌مقام برکنار شده آیت‌الله خمینی محسوب می‌شد”. این ادعاها در حالی است رحمان دادمان چهره ای دارای مشی انقلابی و فاقد گرایش‌های لیبرال و مدنظر بی‌بی‌سی فارسی بوده است.

بی بی سی  با انتخاب تیتر جهت‌دار “علی دادمان؛ بسیجی اقتصادی که مرگش با ادعای ترور بیولوژیک همراه شد”. عملاً در همان خط آغاز به دنبال منحرف کردن اذهان افکار عمومی از فرضیه‌ی ترور بیولوژیک است. اتاق فکر بی‌بی‌سی فارسی می‌داند که مرحوم علی دادمان به علت نقشی که در دور زدن تحریم‌ها داشته است مورد کینه‌ی غرب قرار داشته است و نمی‌توان فرضیه‌ی ترور بیولوژیک او را نادیده گرفت، بااین‌حال، به علت متهم شدن غرب در صورت درست بودن این فرضیه به دنبال خدشه واردکردن به آن در نزد مخاطبان است.

نویسنده متن در اقدام شیطنت آمیز دیگر سعی دارد که به مخاطب نشان دهد علی دادمان برای منافع اقتصادی خود فردی ارزشی بوده است. این رفتار کینه توزانه با خانواده دادمان در اینجا نیز متوقف نمی‌شود و نویسنده در پایان این یادداشت مرحوم علی دادمان را «آقازاده» معرفی می کند.

با عنایت به بار منفی این واژه در سطح جامعه‌ی ایرانی به نظر می‌رسد که فعالیت‌های علی دادمان در دوران تحریم‌ها برای دور زدن آن‌ها به‌شدت سرویس‌های امنیتی انگلستان را عصبانی کرده است و آن‌ها این روزها در چهارچوب رسانه‌ای از طریق بی‌بی‌سی فارسی به دنبال ترور شخصیت این مرحوم هستند. این رفتار بی‌بی‌سی فارسی می‌تواند خود به‌عنوان یکی از عللی در نظر گرفته شود که احتمال فرضیه ترور بیولوژیک را افزایش دهد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سال های اخیر پس از این که کشورهای استعمارگر به این واقعیت رسیدند که حذف فیزیکی برخی از افراد و سران کشورها یا کسانی که بر علیه منافع غرب در حال فعالیت هستند برایشان هزینه های گزافی را به همراه دارد از ترور بیولوژیک یا اصطلاحا …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme