https://telegram.me/empireoflies

سیاه‌لشکرهای منافقین!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بنا به اعلام رسانه‌های وابسته به فرقه رجوی، در تاریخ ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۴ تجمع سالانه سرکردگان، اعضا و حامیان غربی گروهک تروریستی منافقین با حمایت دولت فرانسه در شهر پاریس برگزار می‌شود.

منافقین در این تجمع چند میلیون دلاری، با هر شیوه‌ای به دنبال جذب سیاه‌لشکر هستند. «مریم رجوی» که در راه جذب سیاه‌لشکر در تجمع پاریس از هیچ اقدامی من‌جمله انتشار بیانیه و نامه‌های جعلی، ایجاد تورهای مسافرتی ۲۵ دلاری به پاریس و … دریغ نمی‌کند، هنگامی که دید هنوز تعداد شرکت‌کنندگان در این تجمع به میزان لازم نرسید، به‌طور حضوری دست به‌کار شد و با حضور در بین حامیان گروه‌های تروریستی و تکفیری و مخالف جمهوری اسلامی ایران در کشورهای غربی، از آنها برای حضور در تجمع ۲۳ خرداد در پاریس دعوت کرد. اما نتیجه اینگونه تجمعات همچون گذشته مشخص است؛ افتضاحی دیگر برای گروهک تروریستی منافقین و نمایش مسخره‌ای برای نشان‌دادن فرقه رجوی.

«مریم رجوی» در میان حامیان تروریست‌های سوریه

«مریم رجوی» در میان حامیان تروریست‌های سوریه!

تجمع امسال به مناسب سالروز آغاز اقدامات خشونت‌آمیز و  تروریستی فرقه رجوی در سال ۱۳۶۰ که شهادت بیش از ۱۷ هزار مرد، زن و کودک ایرانی در سالهای پس از آن را در پی داشت، برگزار می‌شود. همچنین گرامی‌داشت نقش فعال عناصر گروهک تروریستی منافقین در اغتشاشات پس از انتخابات سال ۸۸ ، یکی دیگر از اهداف برگزاری این تجمع از سوی برگزار کنندگان بیان شده است.

در این تجمع که معمولاً هر ساله با کمک‌های کشورهای غربی و برخی کشورهای مرتجع عرب برگزار می‌شود، «مریم رجوى» سرکرده منافقین، همچون دفعات پیش با تکان دادن پرچم شیروخورشید به‌روى صحنه می‌رود و از سیاست‌مداران گمنام خارجى که در طول سال یک‌بار نیز نام آنها شنیده نمی‌شود، و ده‌ها هزار مهاجر خارجی شرکت‌کننده در این مراسم که به امید لقمه‌ای غذای رایگان در آن حضور پیدا کرده‌اند، تشکر می‌کند.

در روزهای اخیر «مریم رجوی» ملاقات‌های مخفیانه‌ای با برخی مقامات عربستان سعودی داشته و طی آن شبکه العربیه را نیز برای کارهای تبلیغی در خدمت گرفته است.

شعار این تجمع حول موضوعاتی مانند آزادى، دمکراسى، عدالت، برابرى و … است که هیچ سنخیتی با گروهک تروریستی منافقین و سوابق سیاه آن ندارد. در این تجمعات معمولاً شعارهایی داده می‌شود که سرکردگان این فرقه در عمل ثابت کرده‌اند اساسا هیچ اعتقادى به آنها نداشته و ندارند.

با آنکه اکثر شرکت‌کنندگان در تجمع منافقین ایرانی و ایرانی‌تبار نیستند و صرفا جهت سیاهی لشکر به پاریس آورده شده‌اند، و همچنین سخنرانان با دریافت مبالغ هنگفت راضی به سخنرانی در آن شده‌اند، اما هنوز سرکردگان منافقین با پررویی تلاش می‌کنند تا تجمع مذکور را پیروزی بزرگی برای خود معرفی کنند.

تجمع-منافقین-سیاه‌پوست

حضور دانش‌آموزان سیاه‌پوست فرانسوی در تجمع منافقین!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme