https://telegram.me/empireoflies

سیاست دوگانه BBC فارسی نسبت به حضور نیروهای حشدالشعبی در ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای اخیر که مردم استان‌های مختلف کشورمان درگیر مشکلات پس از سیل می‌باشند، جریان ضدانقلاب با تمام تلاش خود سعی دارد از این آب گل‌آلود ماهی بگیرد.

در این میان هستند برخی از سلبریتی‌های وطنی که هم‌نوا با این عناصر اپوزیسیون هم‌نوا شده و در زمین آن‌ها توپ می‌زنند.

مهرداد فرهمند از خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی در توئیتی به صورت کاملاً موذیانه و محدود به انتقاد افرادی پرداخت که نسبت به حضور نیروهای حشدالشعبی در مناطق سیل‌زده خوزستان شائبه و یا شایعه به راه انداخته‌اند و از طرفی به گونه‌ای ایران را حامی اصلی این گروه در عراق معرفی کرده است.

این رفتار خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی در حالی صورت می‌پذیرد که در سال‌های گذشته همسر مطلقه وی یعنی نفیسه کوهنورد دیگر خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی در مستندی با هدف تفرقه‌اندازی میان دو ملت ایران و عراق و جریحه‌دار کردن احساسات آن‌ها به خصوص در ایام عزاداری و راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی (ع)، مدعی شد جبهه مردمی حشدالشعبی توسط ایران تاسیس شده است.

سیاست‌های خبیثانه بریتانیا در میان خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی به خوبی مشاهده می‌شود چرا که این رفتارها ابتدا با هدف تفرقه میان مردم دو کشور و سپس حمایت از حضور نیروهای حشدالشعبی در ایران برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme