https://telegram.me/empireoflies
حضور «مصطفی هجری» سرکرده گروهک حزب دموکرات در bbc فارسی

سیاست دوگانه غربی‌ها در مواجهه با تجزیه‌طلبان

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش «کارلس پوگدمونت» رئیس مخلوع منطقه کاتالونیای اسپانیا که همه‌پرسی استقلال این منطقه را برگزار کرده بود، پس از آنکه از دست حکومت اسپانیا به آلمان فرار کرده بود، توسط پلیس آلمان بازداشت و راهی زندان و دادگاه شد. این در حالی است که کشورهای غربی همواره شعارهایی مانند «آزادی بیان»، «حق تعیین سرنوشت»، «حقوق بشر» و … را سر می‌دهند، اما در مرحله عمل به نحوی دیگر عمل می‌کنند و منافعشان در اولویت قرار دارد و شعارهای مورد ادعایشان در آخر صف.

حالا همکاری کشورهای غربی و بخصوص اروپایی برای بازداشت گازانبری رئیس جدایی‌طلبان کاتالونیا را مقایسه کنید با همراهی منافقانه دولتها و رسانه‌های غربی مانند «بی‌بی‌سی‌فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «رادیو زمانه»، «من و تو» و … با گروهک‌های تجزیه‌طلبِ ایران. در سالهای اخیر به‌طور مکرر شاهد بودیم که رسانه‌های مذکور با دعوت و مصاحبه با سرکردگان گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلح در جهت موجه جلوه داده فعالیت‌های آنان اقدام کرده‌اند.

کشورهای غربی و بخصوص آمریکا علاوه بر حمایت از گروه‌ها و عناصر تجزیه‌طلب و دادن پناهندگی به آنان، با کمک به رسانه‌های اپوزیسیون، به این شبکه‌ها برای پشتیبانی رسانه‌ای و تبلیغ برای گروه‌های مسلح و قومیت‌گرا یاری می‌رسانند.

سیاست دوگانه کشورهای غربی در قبال کشورمان در موضوعات مختلف و بخصوص مقابله با تجزیه‌طلبان به خوبی نشان می‌دهد که آنها همواره خو بی را برای خود و بدی را برای دیگران می‌خواهند و منافع خود را بدون هیچ ملاحظه اخلاقی و انسانی در اولویت قرار می‌دهند و حاضرند برای قدرتمندی خود دیگران را قربانی کنند.

در ذیل تصاویر از حضور سران گروهک‌های تجزیه‌طلب در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه آمده است:

حضور «عبدا… مهتدی» سرکرده گروهک کومله در شبکه «ایران فردا»

حضور «مصطفی هجری» سرکرده گروهک حزب دموکرات در bbc فارسی

حضور «مصطفی هجری» در پارلمان اروپا

حضور «عبدا… مهتدی» در شبکه BBCفارسی

انتهای متن/

چندی پیش «کارلس پوگدمونت» رئیس مخلوع منطقه کاتالونیای اسپانیا که همه‌پرسی استقلال این منطقه را برگزار کرده بود، پس از آنکه از دست حکومت اسپانیا به آلمان فرار کرده بود، توسط پلیس آلمان بازداشت و راهی زندان و دادگاه شد. این در حالی است که کشورهای غربی همواره شعارهایی مانند «آزادی بیان»، «حق تعیین سرنوشت»، «حقوق بشر» و … را سر می‌دهند، اما در مرحله عمل به نحوی دیگر عمل می‌کنند و منافعشان در اولویت قرار دارد و شعارهای مورد ادعایشان در آخر صف.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme