https://telegram.me/empireoflies

سگی که استاد اخلاق رادیو فردا و مخاطبینش شد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغجهان امروز در نتیجه سیاست های جهانخوارانه آمریکا محلی برای جنایاتی بی سابقه گردیده است که زبان و قلم از بیان آن عاجز است. از کشتار سرخپوستان گرفته تا جنگ جهانی دوم، از جنگ ویتنام و کره گرفته تا عراق و افغانستان تا یمن و سوریه و ده ها جنگ رسمی دیگر.

تقریبا روزی نیست که ده ها کشته در نتیجه تروریست هایی که مستقیما توسط آمریکا حمایت می شوند کشته نشوند.

روزی نیست که ده ها نفر در خود آمریکا به خاطر منافع کارخانه های اسلحه سازی آمریکایی کشته نشوند و در اثر خشونت ترویج شده در فیلم های هالیوودی آمریکا و فیلم های مستهجنش به صدها زن و دختر تجاوز نشود.

حال این جنایتکار قرن پرچمدار انسان دوستی و حقوق بشر می شود و در بین مطالب انسان سازش، رادیوی فارسی زبان این کشور خود و مخاطبانش را به درس اخلاق گرفتن از یک سگ فرا میخواند.

رادیو فردا در کلیپی که در کانال تلگرامی اش گذاشته به پذیرش یک بچه گربه از جانب سگی افتخار می کند و می کوشد تا به مخاطبانش درس اخلاق بدهد تا ذهن مخاطب از مطالب اساسی شامل کشته شدن ده ها کودک بیگناه در حملات تروریستی روزانه اربابش غافل شود.
 
مقام معظم رهبری در مورد آمریکا می فرمایند:
 
امام بزرگوار فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است؛ این «شیطان بزرگ» خیلی حرف پرمغزی است. رئیس همه‌ی شیطانهای عالم، ابلیس است؛ امّا ابلیس بنا به تصریح قرآن، تنها کاری که میتواند بکند این است که انسانها را اغواء میکند؛ بیشتر از اغواء، کاری نمیتواند بکند؛(۱) انسانها را اغواء میکند، فریب میدهد، وسوسه میکند؛ امّا آمریکا، هم اغواء میکند، هم کشتار میکند، هم تحریم میکند، هم فریب میدهد، هم ریاکاری میکند؛ پرچم حقوق بشر را بلند میکند، ادّعای طرف‌داری از حقوق بشر میکند [امّا] هر چند روز یک بار در خیابانهای شهرهای آمریکا یک بی‌گناهی، یک بی‌سلاحی به دست پلیس آمریکا به خاک‌وخون میغلتد؛ غیر از بقیّه‌ی جنایات و فجایعشان. این هم رفتارشان در ایران در دوران رژیم طاغوت و جنگ‌آفرینی‌هایشان، جنگ‌افروزی‌هایشان، به راه انداختن جریانهای جنگ‌افروز از قبیل همینهایی که حالا در عراق و سوریه و بقیّه‌ی جاها مشغول خرابکاری هستند؛ اینها کارهای آمریکا است. حالا بعضی‌ها اصرار دارند این شیطان بزرگ را با این خصوصیّات -که از ابلیس بدتر است- بزک کنند و به شکل فرشته وانمود کنند. چرا؟ دین به‌کنار، انقلابیگری به‌کنار؛ وفاداری به مصالح کشور چه میشود؟ عقل چه میشود؟ کدام عقلی و کدام وجدانی اجازه میدهد که انسان قدرتی مثل قدرت آمریکا را به‌عنوان دوست، به‌عنوان مورد اعتماد، به‌عنوان فرشته‌ی نجات انتخاب بکند؟ این‌[گونه‌] هستند؛ حقیقت امر این است.۱۳۹۴/۰۶/۱۸ بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم
 
ولی رادیو فردا همیشه مخاطب خویش را از مطالب متن به مطالب حاشیه سوق می دهد و این نیز یکی از صدها مواردیست که در کارنامه این رادیو به چشم می خورد.

انتهای پیام/رادیو دیروز

مخاطب رادیو فردا باید در انسانیتش هم تجدید نظر کند چه رسد به باورهای سیاسی خود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme