https://telegram.me/empireoflies

سکوت مرگبار علی نژاد در برابر سوالات منطقی روحانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مسیح علی‌نژاد که دائما ادعا دارد حرف ها و ادعاهایی که دارد از منطق بالایی برخوردار است در مقابل چند سوال و جواب ساده یک طلبه در ایران هم اکنون در اغما به سر می برد.

علی نژاد که از حمایت‌های سرویس‌های جاسوسی غربی برخوردار است در چند روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری ایران بار دیگر نسخه‌ای را برای بی‌عفت نمودن زنان ایرانی و عادی شدن بی‌حجابی‌ها برای ایرانیان پیچیده و با این کار قصد داشت تا نافرمانی مدنی را به عرصه اجتماعی ایران بکشاند.

وی از چند روز مانده به انتخابات در ادامه فعالیت‌های ضد فرهنگی خود از زنان و دختران ایرانی دعوت کرد که زنانی که اعتقادی به حجاب ندارند در روزهای چهارشنبه هر هفته با شال و یا روسری سفید در انظار عمومی ظاهر شوند و به فرهنگ حجاب اعتراض کنند و از خودشان فیلم بگیرند و برای صفحه آزادی‌های یواشکی بفرستند.

هفته  گذشته که مسیح علی‌نژاد برای اینکه به مخاطبان داخلی و خارجی خود القا کند که جنبش وی در راه‌اندازی چهارشنبه‌های سفید فراگیر شده مدام با رسانه‌های خارجی بحث و گفتگو ترتیب می‌داد تا این حرکت کوچک را بزرگ و فراگیر جلوه دهد در ایران یکی از طرفداران وی که از میان غرب‌گرایان به دلیل جرایم امنیتی سال‌ها در زندان مانده در مقابل دروغ گویی‌های وی قد علم کرد. البته در این فقره هم علی نژاد سعی نمود که خود را از این معرکه بیرون بکشد ولی خیلی زود دستش رو شد و نتوانست طشت رسواییش را جمع کند.

در چند روز اخیر یکی از روحانیون فعال در اینستاگرام که اتفاقا همسر وی نیز در این فضا با حجاب اسلامی برای جبهه انقلاب تبلیغاتی را انجام می دهد در مقایسه ای بین خود و علی نژاد به نکات جالبی اشاره نمود. وی در مقایسه ای جالب به علینژاد می گوید:”کمپین چهارشنبه های سفید که توسط شما مطرح گردید و به گمان شما بانوان در این روز با شال سفید اما بدون حجاب در میادین شهر حاضر می شوند مرا تا حد زیادی به یاد ازدواج سفید انداخت.
ازدواجی که بدون هیچ تعهدی، دختر و پسر هم خانه و یا هم آغوش می شوند و این وصلت بعد از مدتی به پایان خود می رسد و پسر عاقلانه به دنبال تشکیل خانواده یا ادامه زندگی و دختر در پی تنهایی و دلتنگی می رود!
کمپین شما هم جشن و شادی بزرگی برای مردان و پسرانی ست که چاشنی خستگی ناشی از ترافیک تهران، می تواند نگاه به راست و چپی باشد که بانوانی دست به دست هم دادن تا خود را بزک کرده و یک نمایشگاهی برای رفع خستگی و لذت آقایان در چهارشنبه ها بسازند.”
وی در ادامه علی نژاد را دعوت به حمایت از حقوق اساسی زنان که احترام و اعتبار از طرف جنس مخالف است می کنو و هم زمان می گوید شما هیچ گاه به دنبال این حقوق اساسی زنان نمی روید چرا که از زنان فقط استفاده ابزاری را بلد هستید.
روحانی خطاب به علینژاد می گوید :”تو از زنان بدحجاب حمایت می کنی و من هم همچنین، با این فرق که کسانی که من مدافع آنها هستم از روی ضعف نفس یا تنبلی،اجبار همسر، عادت بی دلیل و … بدحجابند ولی در دل شرمنده و نگران از پیشگاه خدای مهربانشان و از حضرت حسین!اما تو مدافع گروه اندکی هستی که در پی شاخ و شانه کشیدن در برابر خدای بی نیازشان هستند! و اگر برنگردند شاید سرنوشت فرعونیان گریبانشان را بگیرد.”
البته علینژاد در جواب این سوالات تنها به این نکته می پردازد که من فقط می خواستم دیده شوم که با این عکسی که شما از من منتشر کردید و در پیجی که نزدیک به ۵۰ هزار عضو دارد من به هدفم رسیده ام و شما تبلیغ مرا کردید!

البته این روحانی که علی نژاد را فردی هوچی گر دیده در جواب وی مجددا سوالات خود را مطرح می کند و در انتهای جواب مجدد خود به علینژاد وی را از عاقبت کارش آگاه می گرداند و می نویسد:”حجاب بعضی از بانوان کشورم تو را به کج فهمی نیندازد چراکه برای انتخاب این نوع از پوشش دلیلی غیر از گردن کشی در برابر خالق خود دارند: آنها با همان حجاب، بی ریا در مراسم شب های قدر و #محرم شرکت کرده و ارادت خود را به خدای مهربانشان ابراز می کنند.
دخترانی که حجاب کامل ندارند اما اهل ذکر و نمازند. دختران و بانوانی که با فهم دقیقشان از مسائل، مانع تعبیر خواب برگشت روباه پیر به این دیار شده اند.”

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme