https://telegram.me/empireoflies

سپاه خار چشم دشمنان می ماند

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حضور موثر و موفقیت آمیز سپاه در عرصه جهادی که تاکنون کمک ویژه ای به رشد و توسعه اقتصادی کشور نموده ، قطعا نقطه ضعف رسانه های غربی در القای معکوس این گزاره به افکار عمومی است .

در سال های اخیر نوک پیکان حملات رسانه های معاند به سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشانه رفته است البته به دلیل ضربات بسیار مهلکی که این رسانه ها از سپاه و سربازان گمنام این نهاد مقدس خورده اند نباید از این حملات متعجب شد. اما تمرکز رسانه های غربی بر فعالیت های جهادی سپاه پاسداران در سال های اخیر از اهمیت زیادی برخوردار است . رسانه های فارسی زبان همچون من و تو ،صدای آلمان ، صدای آمریکا ، بی بی سی فارسی ، رادیو فرانسه ، رادیو زمانه و بالاترین در روزهای اخیر با افزایش حملات خود علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، ورود توانمند سپاه به عرصه جهادی را مورد سوال قرارداده و به زعم خود آن را به چالش کشیده اند.

این در حالی است که به واسطه سم پاشی های خبری از طرف این رسانه ها برخی از گمراهان و یا معاندین داخلی که به واسطه اقدامات انقلابی سپاه پاسداران در عرصه های مختلف متضرر شده اند در اقدامی سخیف و بی ارزش با تهیه ویدئو هایی از مکان های نامعلوم و نشان دادن اقدامات اقتصادی سعی دارند این اقدامات را که بعضا در آن ها تخلفات غیر قانونی هم ممکن است وجود داشته باشد را به این نهاد مقدس نسبت می دهند تا با این کار برای اربابان خود دمی تکان داده و تکه نانی از طرف این رسانه برایشان پرتاب شود .

البته این گونه اعمال با وجود این که سال های زیادی از فعالیت های جهادی سپاه پاسداران انقلاب که حافظ نظام بوده می گذرد تا کنون نتوانسته کوچکترین خللی در این اقدامات ایجاد نماید و سپاه هر روز پر قدرت تر از قبل به وظایف خود در راستای فرامین ولی امر مسلمین جهان عمل خواهد نمود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme