https://telegram.me/empireoflies

سونامی مواد مخدر در آمریکا روزانه ۱۳۰ قربانی می‌گیرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: آمریکا در نظر دارد برای بحران مصرف بیش از حد مواد مخدر در این کشور که جان بسیاری را می گیرد، راه حلی پیدا کند.

کاخ سفید در پایگاه اینترنتی خود نوشت: تقریبا هر روز ۱۳۰ نفر در آمریکا بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست می دهند که بسیاری از آنها برای تهیه مخدر یا هروئین نسخه دارند. اکثریت این افراد می گویند این داروها را از خانواده یا دوستانشان می گیرند.

اما امروز روز ملی بازگرداندن داروهای تجویز شده در آمریکا است. در این روز افرادی که داروهای تاریخ مصرف گذشته یا داروهای غیرضروری در خانه دارند، می توانند آنها را در مکان هایی که در نظر گرفته شده است تحویل دهند.

در همین زمینه اداره سیاست ملی کنترل دارو در تلاش است با همکاری با نهادهای دیگر این برنامه را به صورت دائمی اجرا کند. سال گذشته نیز پس از درخواست باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا، ‌سازمان های خصوصی برای اجرای همیشگی این برنامه گام هایی برداشتند.

پایگاه اینترنتی کاخ سفید در ادامه نوشت: کنگره نیز برای حل این بحران باید بودجه بیشتری در نظر بگیرد. هر روزی که می گذرد و کنگره اقدامی در این زمینه انجام نمی دهد، فرصت برای نجات جان انسان ها از دست می رود.

انتهای پیام/تسنیم

افزایش مصرف مواد مخدر در میان شهروندان آمریکایی به حدی است که تعداد قربانیان آن به نزدیک ۱۳۰ نفر در روز رسیده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme