https://telegram.me/empireoflies

سوزنی که باید به آلمان می‌خورد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت دویچه‌وله (تلویزیون دولت آلمان) با انتشار گزارشی در خصوص ماجرای آزار جنسی یک دختر دانش‌آموز توسط معلم خود در زنجان بار دیگر بر رویه ایران هراسی خود از طریق انتشار گزارش‌های جهت‌دار تاکید کرد. این اولین بار نیست که دویچه‌وله گزارشاتی این چنین بدون سند و جهت‌دار را با هدف سیاه‌نمایی چهره ایران منتشر میکند و البته پس از ختم ماجرای هسته‌ای و از بین رفتن آن موضوع به عنوان دستاویز ایران هراسی امپراتوری رسانه‌ای غرب، حال طبیعی است که منطبق بر پیش‌بینی‌های قبلی، بهانه جدید غرب برای ایران هراسی و هجمه به ملت ایران و انقلاب اسلامی، مسائل حقوق بشر آنهم از نوع غربی آن باشد.

بهتر بود دویچه‌وله و سایر سربازان لشگر رسانه‌ای غرب در مواجهه با ملت ایران و سایر آزادگان جهان، ضرب‌المثل «یک سوزن به خودت بزن، یک جوالدوز به دیگران» را سرلوحه کار خود قراردهند، و پیش از پرداختن به اوضاع داخلی کشورها اندکی از مشکلات خود در همان زمینه را بازگو کنند چرا که قطعاً مخاطب ذی‌شعور از خود خواهد پرسید: “آیا این ماجرا حقیقت دارد؟”، “در صورت صحت داستان، آیا قانون برخورد مناسب را در این مورد داشته است؟”، “ارتباط این موضوع با دولت آلمان چیست؟”، “میزان تجاوز در سیستم آموزشی آلمان چقدر است؟”، “چند % از تجاوزها در آلمان توسط معلمین به شاگردان صورت می‌گیرد؟”، “نرخ سالیانه موالید نامشروع در سیستم آموزشی کشور آلمان چقدر است؟”، “چند % از سایت‌های هرزه‌نگاری متعلق به دولت آلمان است؟”، “چرا دولت آلمان با تاسیس شبکه‌های ماهواره‌ای هرزه‌نگاری به نشر این موضوع می‌پردازد؟” و هزاران سوال بی‌پاسخ دیگر که دویچه‌وله و سایر رسانه‎های مدعی حقیقت‌گویی و حقیقت‌جویی امپراتوری دروغ باید بدان پاسخ گویند.

دویچه‌وله در گزارش خود ویدیویی با موضوع، ایجاد هشتگ‌ در شبکه‌های اجتماعی، برای مقابله با آزارجنسی زنان، منتشر کرد.

دویچه‌وله-آزار جنسی

نکته‌ جالب این است که رسانه دولت آلمان، سعی در نمایش جوی ناامن برای توریست‌های خارجی در ایران دارد. شاهد این موضوع، انتشار تجربه یک توریست تایلندی از حضور خود در ایران و بیان نظر وی در خصوص وضعیت آزارجنسی در کشور است، در حالی که هیچ سند و مدرکی از حضور این فرد [که دویچه‌وله او را توریست معرفی می‌کند]، در ایران وجود ندارد، و این تنها یک ادعاست آنهم از سوی کسی است که کشورش بیشترین درآمد خود را از توریسم جنسی دارد و در حقیقت به فاحشه خانه‌ای بزرگ بیشتر شبیه است تا به یک کشور (تایلند)! هر عقل سلیمی با دیدن این گزارش با خود می‌اندیشد که مشخص نیست این زن تایلندی اصلاً به ایران آمده یا خیر؟! و اگر آمده چرا درمیان این همه رسانه با دویچه‌وله مصاحبه کرده‌است؟ چرا در ایران به پلیس شکایت نکرده؟ و چراهای دیگری که دویچه‌وله با احمق پنداشتن مخاطبان خود از پاسخ به آنها طفره رفته‌است. 

در ادامه این ویدئو با جمله «اما باید منتظر ماند و دید که نشر تجربه‌های تلخ این چنینی برای زنان گردشگر، تا چه اندازه بر جریان بازدید از ایران تاثیر خواهد گذاشت» روبه‌رو می‌شویم که در حقیقت همان هدف اصلی گزارش را برملا میکند و به راحتی با یک ترفند نخ‌نمای عملیات روانی، می‌کوشد در ذهن مخاطبان ناامن بودن فضای توریستی ایران را القاء کند.

دویچه‌وله-آلمان

خوب است بدانیم آزار جنسی به یکی از شایع‌ترین ناهنجاری‌ها در قاره اروپا تبدیل شده و بر اساس پژوهش‌های آژانس اروپایی «برای حقوق اساسی»، شمال اروپا و به ویژه سوئد، فنلاند و آلمان، بیشترین میزان آزارجنسی نسبت به زنان را به خود اختصاص داده‌اند.

اینفوگرافیک-آزار جنسیحال این موضوع را به مخاطبان واگذار می‌کنیم که کشورهای اروپایی که از آمار بالای آزارجنسی زنان رنج می‌برند چگونه می‌توانند برای کشوری مانند ایران [که یکی از بالاترین ضرایب امنیت را در میان کشورهای جهان داراست] ابراز دلسوزی و نگرانی کنند آنهم در حالی که موارد نادر اینچنینی در ایران با مجازات کافی اعمال قانون می‌شوند اما در اروپا تجاوز و آزارجنسی سیستماتیک بیش از ۶۰ تا ۸۰ درصد زنان جامعه را در بر می‌گیرد؟!

انتهای پیام/

سایت دویچه‌وله (تلویزیون دولت آلمان) با انتشار گزارشی در خصوص ماجرای آزار جنسی یک دختر دانش‌آموز توسط معلم خود در زنجان بار دیگر بر رویه ایران هراسی خود از طریق انتشار گزارش‌های جهت‌دار تاکید کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme