https://telegram.me/empireoflies

سوزش منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر بخصوص پس از توافق هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و گروه ۵+۱ ، سفر مقامات و هیئت‌های خارجی به‌ویژه اروپایی به ایران افزایش یافته است.

در مدت اخیر تعدادی از رئسای جمهور و وزیران خارجه کشورهای اروپایی به‌همراه هیئت‌های اقتصادی برای گسترش مناسبات با ایران، به کشورمان سفر کرده‌اند که آخرین آنها سفر روزهای گذشته «برت کوئنداس» وزیر امور خارجه هلند به ایران است.

در این میان، گویا سفر متوالی مقامات اروپایی به ایران، به مذاق عناصر و گروه‌های اپوزسیون جمهوری اسلامی، بخصوص گروهک تروریستی منافقین خوش نیامده و آنان را عصبانی و نگران کرده است.

گروهک تروریستی «مجاهدین خلق» (منافقین) طی بیانیه‌ای با محکوم‌کردن سفر وزیر امور خارجه هلند به ایران، این سفر را “دهن کجی به حقوق‌بشر و ارزشهای دموکراتیک” خواند!

گروهک تروریستی منافقین که دستش به خون ۱۷۰۰۰ مرد، زن و کودکِ بیگانه ایرانی ازجمله مقامات و مسئولان جمهوری اسلامی بخصوص شهید رجایی و باهنر ، رئیس جمهور و نخست‌وزیر منتخب ملت ایران آلوده است و جنایاتش هیچ‌گاه از یاد ملت ایران نخواهد رفت، در بیانیه مضحک خود نوشت: “مقاومت ایران سفر «برت کوئنداس» وزیر خارجه هلند، به ایران تحت حاکمیت فاشیسم دینی را قویاً محکوم می‌کند و از نمایندگان پارلمان و مدافعان حقوق‌بشر در این کشور می‌خواهد این سفر را، که مشوق این رژیم در اعدام و سرکوب و علیه منافع مردم ایران و اراده آنها برای استقرار دموکراسی است، متوقف کنند.”

در ادامه این بیانیه، نویسندگان بیانیه منافقین با فراموشی حمایت سال گذشته سران این گروهک از گروهک تروریستی و ددمنش داعش، جمهوری‌اسلامی را “پدرخوانده داعش” نامیدند(!)

عناصر فرقه رجوی که با سابقه طولانی در جنایت و کشتار مردم بیگانه ایران و کشورهای منطقه، حتی در بین بسیاری از گروه‌های اپوزسیون خارج‌نشین نیز جایگاهی نداشته و رو سیاه هستند، هر از چندگاهی با انتشار بیانیه‌ای به‌دنبال ابراز وجود و زنده نشان‌دادن خود هستند.

تصویر از وبسایت گروهک تروریستی منافقین

تصویر از وبسایت گروهک تروریستی منافقین

انتهای پیام/

در ماه‌های اخیر بخصوص پس از توافق هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و گروه ۵+۱ ، سفر مقامات و هیئت‌های خارجی به‌ویژه اروپایی به ایران افزایش یافته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme